hemsire için bolca hospitalist isler

Bir hastanede çalisan, ama hemsire için bir kariyer firsati, ancak firsatlari bir hastane hemsire olarak kariyer yapmak için seçtigi hemsire için çoktur.

Hastane ortaminda is aramak istiyorum kayitli hemsire gibi eylem ve dogum, yogun bakim gibi uzmanlik özel bir alanda çalismayi seçebilirsiniz. Birçok hastane ancak alani için bir arka plan ya da egitim vardir, yogun egitim ve hastane özel bir alanda çalismak isteyen hemsire kullanilabilir ögretmen programlari var. Birçok hastane degerli bilgi ve görevlerini gerçeklestirmek için gerekli klinik becerileri ile hemsire saglayan uzmanlik alaninda hemsire yetistirmek sunacak.

Bugünkü hemsirelik sikintisi ile, hospitalist is elde etmek için hemsireler için firsat harika. Hemsireler bile temas ya da hasta herhangi bir el gerektirmez hastanede bir is seçebilirsiniz. Hastane kayitli hemsire bir idari veya büro pozisyonu, çogu kez çalisma firsati sunuyor. Bu isler genellikle sigorta, vaka yönetimi veya kullaniminin gözden geçirilmesi ile ilgilidir. Bazi hastaneler özellikle fatura denetimi yönelik bölümler var. Hemsire denetçi hastane pozisyonlari daha yaygin hale gelmektedir. Bu is firsati denetim hasta alinan hizmetlerin düzgün fatura ve hastanin ne hizmetler için ücret üzerinden veya altinda oldugunu emin olmak için bir hastanin hastane faturasi gerektirir.

Hastaneler de kendi içinde bir uzmanlik vardir diyaliz üniteleri var. Bir diyaliz ünitesinde çalisan hemsire hasta hemodiyaliz izler ve prosedüre veya diyalizer kendisi için olumsuz reaksiyon belirti ve bulgulari için hasta izler anlamina gelir. Diyaliz hemsire de diyaliz hastaya özgü ilaç yönetir. Hemsireler de hemsireler olmayan diyaliz teknisyenler tarafindan yardim edilmektedir, ancak yogun diyaliz hasta ve ekipman bakim ve yönetim egitim görmüstür.

Hemsireler için Hospitalist isleri de tibbi / cerrahi birimlerde isleri içerebilir. Bu med / edici birimleri hastanede çok yaygin ve hastane ortaminda tüm yatak çogunlugu olusturmaktadir. Hemsireler bir tibbi / cerrahi ünitesi bir is basvurusu ise, ise olma için kriterleri hemsire özel bir birim için geçerli olsaydi olurdu genellikle daha az siki oldugunu göreceksiniz. Hemsire hala yogun bakimda ya da acil servise daha az kapasite ve daha az akut ortamda ancak, klinik becerilerini kullanmak için alir.

Isverenlerini hastane seçin Kayitli hemsireler biraz kazançli maas ve olumlu bir teminat paketi bekleyebilirsiniz. Hatta bir hastanede part-time çalisan hemsirelerin hastane sigorta planlari araciligiyla olaganüstü yararlanmak için bekleyebilirsiniz. Hastane hemsirelik de hemsire esneklik taniyor. Birçok hastane esnek çalisma saatleri ve hemsire için büyük bir kariyer firsati hemsirelik hastane yapmak vardiya seçenek var.