hemsirelik alaninda kariyer – seçenekleri nelerdir

Sadece hemsirelik okulu baslangiç ??ya da potansiyel is piyasasinda degerlendirmek, yakin hemsirelik lisans almak için vardir olsun her zaman önemlidir. Kendinizi sen kisinin tür hakkinda sorular sorarak, hemsirelik alaninda haline gelmistir nasil rekabet göz önüne alindiginda, hemsirenin tür umuyoruz ve hastalarin önemli olabilir için yapmak mümkün olabilir ne. Asagida dikkate almak isteyeceksiniz seçeneklerden bazilaridir.

giris seviyesi pozisyonlar

Basit bir hemsirelik egitimi almis, siz nitelikli olabilir bir hemsirenin
yardimi, bir cRNA, bir STNA veya bir LPN. Bu pozisyonlar size yol boyunca destek bol, hemsirelik alaninda kariyer içine bakarak baslamak için izin verir. Pozisyonlarin bu tür iyi bir doktor ofisinde ya da belki de bir destekli bakim ortaminda çalismak isteyenler için uygundur. Diger tip uzmanlari ile birlikte çalisiyor olacak, ama ayni zamanda düzenli olarak hasta ile etkilesim olacaktir. Bu yari zamanli bir isi ya da daha fazla ileri egitim tamamlamak için zaman yok gibi hemsirelik yapmak isteyenler için iyi bir konumda oldugunu.

Ayrica, size RN alma hakkinda düsünme eger bu pozisyonlari denemek isteyebilirsiniz. Bu pozisyonlar kesinlikle yeterli bir giris saglayacaktir. Ayrica, diger egitim programlarina ilerlemek için daha kolay hale getirecek.

temel hemsirelik pozisyonlari

Bir RN ya da bir ev hemsire olarak kariyerine içine basligi da özerklik düzeyi koruyarak bakim becerilerini kullanmak için harika bir yoldur. Bu kariyer Zaten bir lisans varsa dört yillik lisans ya da hizli bir biçimde iki yillik programi tamamlamak gerektirecektir. Bu önkosullar tamamlanmasindan sonra, bir klinik veya hastane ortaminda çalisma yani sira hastanin ev seçeneklerdir. Bu pozisyonlar iyi darülaceze ortamlarda çalismak isteyenler için uygundur.

gelismis hemsirelik pozisyonlari

Eger daha yüksek amaci istiyorsaniz Ancak, bir hemsire uygulayicisi olarak egitim düsünebilirsiniz. NP olarak çalisirken, kendi hastalari teshis ve onlari tedavi etmek mümkün olacak. Bu pozisyonlar tibbi uygulamalar daha popüler hale geliyor ve tibbi topluluk için yararli eklemeler olarak görülmektedir. Ayrica, tip alaninda bir adim daha yukari bir doktor asistani, olmak isteyebilirsiniz.

Bir hemsirelik derecesi ile birçok kisi de kendi kariyer ilerledikçe kisinin yönetim kademelerinde içine bakmak saglayan bir BSN, içine bakmak. Onlarin tibbi kayit üzerinden bakmak ve faydalari bir tespit yapmak için bir sigorta sorgu durumunda temas kisi olabilir. Veya, bir hastanede diger hemsireler için bir bakim müdürü olarak adim olabilir. Olanaklar sinirsiz.

Bir hemsire olmak istiyorum, size mutlaka tüm hemsirelik kariyeri boyunca ayni pozisyonda olmayacagini bilmeli. Size egitim ve deneyimi artirmak gibi katilimi seviyenizi degistirebilir. Bu birkaç açilardan hemsirelik takdir yani sira çok farkli durumlarda hastalara yardimci saglar.