hesaplari is olanaklari – teknolojik ilerleme bir devrim yapti

Issizlik günümüz piyasasinda sorun degil, sorun de pratik bilgi ve beceri ile donatilmis ve saf teorik bilgiye sahip kisilerin eksikligidir. Basarili olmak için bir kisi için teorik ve pratik ses hem de gereklidir.

Issizlik! Issizlik! devletin konusmak. NASSCOM tahmine göre BT Hindistan’da hizmetleri 2008 yili gelirlerini hesaplari ve Rs.810 milyar dahil olmak üzere 1,1 milyon is imkani olusturabilir sagladi.

Bugün issizlik degil sorun, ancak herhangi bir alanda gerekli pratik egitim eksikligi. Adaylar Colleges’te ögrendikleri kavramlarin uygulanmasi bilgi eksikligi. Insanlar kapmak için bir is yok. Insanlar is güvenligini umudu ile çesitli lisans ve egitim programi takip, ancak isverenlerin gerekli bos için onlari uygun bulmuyorum olarak issiz kalir.

Mevcut egitim sistemi bu paradoks için sorumlu olmaktir. Teorisi üzerine çok fazla vurgu var. Uygulamali egitim nadiren ders programi bir parçasidir. Kalite aday için arz ve talep arasindaki uçurum her geçen gün genisliyor.

Herhangi bir kariyer basarili olmak için herhangi bir kisi için gerekli her birini kullanabilirsiniz gerekli tüm araçlari (egitim ve ögretim), sahip olmasi biri için gereklidir. Dogru zamanda dogru araç kullanimi da bir kisinin performans düzeyi ve onun promosyon seviyeleri tanimlanmaktadir. Bu Üniversite hayati boyunca akademik mükemmel olan bir kisi resmi etkinliklere excel gerekli degildir.

ICA köprü dogru mütevazi bir çabadir. Pratik bilgi ve Is Olanaklari gereken özeni ICA tarafindan sunulan is odakli kurslar ideal isveren hem de ICA okuyan sonra is arayan adaylara gülümsüyor getirmek için yerlestirilir.

Teknolojik ilerleme bütün cephelerde bir devrim yapti ve Hesap alaninda bir istisna degildir. Biz muhasebeci isi sadece tutma kitap ve dogada büro oldugunu düsünüyorum binlerce insan zihninde bir paradigma degisimi meydana getirmek için basardik. Son 7 yildir tüm Hindistan üzerinden basariyla 30000 + ögrenciler yerlestirildikten sonra, ICA sadece bu efsane yanlis oldu degil var ama ayni zamanda BT egitim alaninda en iyi biri olarak kendini kanitlamistir.

Biz Merkezi Hesaplari Yerlestirme Hücre yani sira tüm Hindistan üzerinden Yerlestirme Ofisleri var. Bizim iddia “Is / Para Iade” ifadesi sadece bu açiklamaya ayaga gece gündüz çalisiyoruz yerlestirme bölümünün verimli ve coskulu personeli dayanarak yapilir. Ögrenciler ATJ (HERHANGI BIR ZAMANDA IS) her ögrenciye ömür Is Garanti ayakta kartlari verilmektedir.