Hiç bir akrobat olmak istedim

Bir ilkokul ögretmeni oldugu hakkinda benim en sevdigim seylerden biri büyüdükçe onlar olacak ne için hayallerini hakkinda benim ögrenci ile konusuyor. Ben çocuklarin en masum ve sevimli hayalleri ve hirslari düsünüyorum. Bu yüzden her sonbahar benim ögrencilerle degisik meslek tartismak ve kariyer heyecan çocuklar için sinifa birkaç ortak alanlarinda profesyonel getiren ögleden sonra bir çift harcamak. Bir yil benim ögrencilerin en az birinin hirs tarafindan sasirmadim zaman geçtikçe ve geçen sonbaharda bir istisna degildi. Benim tatli Ögrencilerden biri, Annie, gururla o büyümek ve bir akrobat olmak istedigini söyledi.

Bir akrobat Daha önce benim ögrencilerden hiç duymadigi bir meslek (hatta bir meslek ise) ‘dir. Ben Annie ile oturarak ve o bir akrobat olmak istedim neden isitme ekledi. Hirs hikâyesini ben son yirmi yil içinde karsilastigim hemen hemen tüm çocuk hikayeleri ortak olan çesitli unsurlari içeriyordu. O büyüdü zaman Annie bir akrobat olmak istedigini üç ana nedeni vardi.

Kendi annesi aslinda yerel dersleri verdi ve gymnists yeni nesil egitim lider oldugu için bilinen basarili bir Gymnist oldugum için Annie bir yetiskin olarak bir akrobat olmak istedigini ilk nedeni oldu. Annie, diger birçok küçük çocuklar gibi, o ayni kariyer hayatinda önemli olmayan biri görmüstü çünkü bir akrobat olmak istedim. Ben bütün çocuklarin hayatta en çok sevdigim insan taklit istediginiz bulmak ve Annie bir istisna degildi.

Annie bir akrobat olmak istedigini Ikinci neden o bir televizyon programi ya da içinde akrobatlar ile bir film (hangi hatirlayamiyorum) görmüstü sadece oldu. Onlar yemek ortamin etkisi ne kadar çocuk sasirtici. Bu da medya tür onlar görüyoruz ne göre çok iyi veya çok kötü olabilir. Ebeveynler ve ögretmenler her yerde medya çocuk üzerindeki etkisini anlamak gerekir.

O onlari çok sahiptir çünkü o su anda jimnastik derslerinde ve kayitli oldugu için Annie bir akrobat olmak istedigi üçüncü nedenidir. Bu çocuklar için bu kadar basit. Onlar zevk ve su anda mükemmellige ne olursa olsun genellikle ileri yaslarda için kendi emelleri odagi haline gelir.

Yani çocugunuzun bir akrobat ya da olmak istiyor olsun, derin kendi yasam etkisi, çocugunuzun faaliyetleri ve çocugunuzun üzerine medyanin etkisi farkinda olmalidir.