Hindistan dönüslerinde nri en karsilastigi zorluklari

Son yillarda Hindistan’a dönen NRIs sayisinda sürekli bir artis gördük. Web onlar rahat bir is ve yasam tarzi yerlesmek ise onlarin duygusal ihtiyaçlarini ilgilenir olarak Hindistan’da daha cazip çalisma dikkate ABD’de bu Hintliler için is bulmak için tasarlanmis web portallari bir artis görmektir. Hindistan’a dönen Hintliler zihinlerini açip kadar zorluklar ile ilgili olarak kendi yolunu gelen her seyi kabul etmeye hazir olmasi tutmak gerekir.

Onlar Hindistan’da ABD bulmak umuduyla o zaman onlar iyice hayal kirikligina ugramis olacak. Hindistan’a dönen yurt disinda yerlesik bu insanlar için çok pembe bir tablo ortaya olsa da, onlar, kültürel lojistik ve ekonomik konulari içeren dönen yüzlesmek zorunda pek çok sorun vardir. Bu birçok NRIs dikkate basarisiz önemli konular vardir, onlar mutlu iken, onlar iyi bir is kendilerini indi ve onlarin çocuklari için en iyi okul garantiledi.

Sigara ikamet Hintliler yasayan ve Hindistan’da çalisan onlar mücadele gerekir çesitli zorluklar oldugu gibi kolay olacak degildir ve Hindistan sundugu yasam türüne uygun ayarlamalar ve saflasmalar yapmaya hazir olmasi gerektigini unutmamalisiniz. Bu Hintliler çogu ABD’de Hint sirketlerde çalisan var sakinleri kadar olmanin yil sonra orada yasam biçimini alismis.

Hintliler Hindistan yüz dönen bu önemli sorunlardan biri akraba, arkadas ve sifirdan yeni aglar kurma çalismalari ile yeniden kurulmasi iliskileri vardir. ABD bu Mukim olmayan Hintliler çogu kendi islerini kurmak için Hindistan’a dönüyor ama karsilastiklari zorluklar çoktur.

Onlar sistemin düzgün oldugu Hindistan’da kendi girisim ve yapilacak ABD gibi o kadar kolay hareket etmediginde baslamadan önce yüzlesmek zorunda o kadar çok yasal ve bürokratik zorluklar vardir. Kurumsal veya is evlerde yüksek profilli isler kadar aliyor Digerleri Hindistan’da Hintli sirketlerin çalisma sistemi ABD’de ayni sirketlerin çalisma tarzi çok farkli oldugunu bulmak. Dönen Hintliler kendi çalisma ortaminda yasam yeni bir yol uyum gerektirir.

Kültürel sorunlar birçok Hintli Hindistan yüz dönen bir baska büyük engel vardir. Özellikle yurt disinda ülkeler ABD yasam tarzlarini bir dans çesidi olacak degil tamamen farkli ve artik kendilerini Hintli bir yasam için ayarlanmis almak olmustur. Dogmus ve ABD yillardir yetismis olan bu NRIs çocuklar aile hayati degil, ayni zamanda okulda sadece ayarlamalar yapmak için mücadele olarak yasam tarzi duygusal çalisirken ani degisim hissedeceksiniz.

Hayatin Hint yolu kabul etmek yerlesmek ve bir gerçek Hint haline önce birkaç yil sürebilir. Is almak için Hindistan’a dönen düsünerek Kizilderililer tüm kendilerinin ve aile üyeleri yüz muhtemeldir ki zorluklar ve nasil bir Amerikan Life bir Hint hayata geçis olmadan pürüzsüz böylece bu zorluklarin üstesinden gelmek için gidiyoruz dikkate almak gerekir hiçkirik.