i sifirdan 1000 $ bir ay gitti nasil

Gerçekten Parami blog ve yazili kariyer sifirdan üzerinde 1000 $ bir ay gitti nasil herkese anlatmak için inanilmaz bir hikaye ve bir deneyimdir. Dürüst olmak gerekirse, ben Aralik 2007’de tam zamanli para bloglama geri gitmeye karar zaman “kendi kendime dedim hey, ben gerçekten yapabilirim – para bloglama online olarak siki bir rekabet katilmadan gibi? Ben kodlari, aletler, parçalari, html düzenleme ve tüm SEO seyi ile çalismak nasil deneyimim var.

Yani, bu ben 1.000 $ bir ay blog gelir temelde sifirdan gitti nasil. Ben üst blogcular bir sürü bu basari 100.000 $ aya kadar ama benim için 25.000 $ kazanmak biliyorum zaten son dört ay aktif para blogging ve dünya çapinda web üzerinde ögrenmek için bir seydir.

Blogging hizli ögrenin
Ben çevrimiçi müsteriler için tam zamanli blog ve yazi gitmeye karar verdik sonra ben bir blogger olarak olabildigince hizli ögrenmek gerektigini biliyorum. Ben bunu yapmak ve bu süreçte profesyonel blogcu haline gelebilir kendimi yüksek iliskin var. Aslinda, Eylül 2007’de geri blogging basladi benim en büyük sorun teknik yönü üzerinde oldu.

Ben html, kodlari, parçaciklari, aletler hakkinda hiçbir bilgiye sahip biliyordu. Ancak, yazi tarafi için ben liseden beri yazili olmasi nedeniyle de bunu yapabilirim eminim ve 10 yili askin profesyonel Gazeteci ve gazete editörü oldu. Aralik ayinda geçen yil benim bilgisayar aldim ve bundan bes yil büyümeye seçtiginiz yeni bir kariyere baslamak. Peki ne yaptim temel ve blogging teknik yönlerini okuyan uykusuz gece vardi. Tabii ki, deneme çok ve hatalar vardi ama bu ancak iki ay içinde para bloglama sanati kesfetmek için benim yol gösterici bir isik oldu.

Masraflarinizi Sustain
Ben net bazi blogcular bu bloga kolay degil söyleyerek ve ben belki etki, aylik hosting ve olusacak diger giderlerin satin alma gibi yapilan harcamalari sürdürmek olamaz korktum hemen kazanmak gerekir biliyordum. Peki ne Smorty, Sponsor Yorumlar, AW Arastirmasi, Bloggerwave ve kisa degerlendirmeleri yazarak para alabilirsiniz diger sitelere benim bloglar birkaç uygulamak için yaptim. Eger bloglama maliyet sürdürmek için yeterli para yok zaman da bunu yapabilirsiniz. O zaman ben de çevrimiçi bazi müsteriler için yazmaya kabul etmeye baslamistir.

Sabit çabalari için hasat zamani
Ben bir Hint SEO uzmani ödenen ve Para bloglama tam zamanli gitmek için karar sonra çok zamaninda oldu arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkinda ögretti Ingiltere’den bir istemci tanistim sansliydim. Ben bir hafta boyunca çevrimiçi egitim ve orada çevrimiçi basarili olmak için yeterli silah ile bir blogger olmak için gerekli araçlari ögrenildi. Benim bloglar Hint SEO akil hocasi ögrendiklerini uygulamaya baslamistir ve simdi son üç ay 1000 $ her ay üzerinde kazandik kadar bulunan gelir akisi akmaya basladi. Ben simdi güç birkaç yil blogger olmak benim kaderim biliyorum. Yani, blogosphere en saygin üst blogcular biri haline yolculugum bana katilin.