idari özgeçmis mektubu – 2 görüsmelerde bir is teklifi almak

Ben bir yönetici asistani ve ben benim idari özgeçmis kapak mektubu okuyucu bir lanetlemek iyi biriyim biliyor emin olun. Destek bir konumda olmak her zaman kolay degildir. Bu arada ben yardimci kadin oyuncu olarak kendimi düsünerek bir geçmis olsun. Kesin bir sey, ben her zaman Oscar ariyorum.

Simdi, neden iki görüsmelerde bir is teklifi almak diyorsun? Benim idari kapak mektubu içine çaba koyduk çünkü söylüyorlar. Ben telefon almak ve benim hakkinda daha fazla bilgi için okuyucu almak için her seyi yapmaktadir. Sade ve basit, ben bir çagri bekliyoruz. Benim yetenekleri hakkinda eminim nedeni daha önce bir yönetici asistani oldum ve ben bu pozisyonda basarili olmak için gerekenlere biliyorum.

Bu size yardimci oldugunuz kisi “atlama” diyor o kadar çok degil ve sen diyorsun ki “ne kadar yüksek?” Iyi ötesine geçer. Ben konumuna yaklasim istediginiz sekilde karsilikli saygi ile ve kisinin ihtiyaçlarini anlamak ve onlarin ihtiyaçlarini tahmin oldugunu. Ben okuyucu beni anladigindan emin olun budur. Tabii ki bir tavsiye mektubu her zaman yardimci olur ama tüm bu önceki is adresinin çikis zarif olup olmadigini bagli olarak, her zaman almak kolay degildir bunu biliyoruz.

Ayrica, mümkün oldugunca sirket hakkinda kadar ögrenmek ve benim idari kapak mektubu referans yapmaya görevleri tamamlamak için benim yetenegi ayrintilarini veren. Örnegin, 10 yil disinda son 8 için satis hacmi için taninan bir sirket uygulanir. Bulmak kolay bir sey, ne de fark sirket arka arkaya bu 10 yapmis oldu. Benim mektup Ben sadece yil sonra, biliyorum yil, yolda sirket tutmak yardimci bir ekip isidir kendimi önümüzdeki 10 yil içinde bu sirketin basari ve satis hacmi bir parçasi olmak görmek “gibi. Sey yazdi. Ben 10 yil beklenir basarisi için ardisik tanima biz olusturmak. ”

Özel bir idari kapak mektubu yazma her zaman kolay olmadigini biliyoruz. Sektörün göreli dilde koyarak ve dogru kisinin tüm büyük bir tanitimi için insa etmek ve bu çabaya deger alir emin, sirket hakkinda bilgi bulma. Bir sablon veya program kullanmak için yararli ve sadece yukaridaki gibi ifadeler ile bu bölümlerini özellestirebilirsiniz. Bu benim en iyi sonuçlari verdi.