iddiali ve overdrivec halinde kariyer geçis nasil is atilganlik

Is yerinde atilganlik göstermek Insanlar genellikle, fark almak terfi ve maas yükseltir keyfini olanlardir. Tabii ki, atilganlik saldirganlik farklidir. Üstleri tehdit ya da ikinci olarak kapalidir almak egilimindedir.

Ama herkes iddiali dogar. Ve herkes dogal bir yildiz çalisandir. Isyerinde atilganlik gelistirmek ve bunun için ödüllendirilir istiyorsaniz, asagidaki 3 yönergeleri takip edebilirsiniz.

1) Genel Kurul katilmak.

Eger iyi fikirler oldugunu biliyorum. Peki neden toplantilarda onlari adim degil mi? Bu konusmaya için karakteristik olmayabilir, ama gerçekten is yerinde atilganlik gelistirmek istiyorsaniz, bu sizin ilk mücadeledir.

Bu inisiyasyon yoluyla gitti sonra, kendinizi konusma daha kolay bir zaman sahip bulacaksiniz. Size spot olmasi her zaman kötü bir sey degildir.

Eger mantikli fikirler varsa, patron kesinlikle dikkate almak olacaktir. Sizin üstleri diger projeler için göz önünde baslayacak ve bunu biliyorsun önce, yukari olacak ve bir tanitim için çalisiyor.

2) aktif bir dinleyici olmak.

Dinleme sadece tek tarafli bir süreç degildir. Is yerinde atilganlik gelistirmek için bir yolu zaman zaman basini sallayarak ya da diger kisi konusurken anlasma ifadeler mirildanarak geregidir.

Soru sorma da atilganlik seklidir. Bu onun ne söyledigini gerçekten ilgi oldugunu hoparlör gösterir. Tüm süreç fikir ve görüs alisverisi olur.

Ancak, zaten kisinin konusma kapliydi bir soru soran bir hata yapmazlar. Sadece o kisi hiç dinlemiyor izlenimi verecek.

3) her yönüyle güven göstermektedir.

Özgüven isyerinde çok önemlidir. Mümkün oldugu gibi, kendinizi ikinci tahmin kaçinin. Ya da en azindan, bir sey hakkinda ne kadar emin ortaya kaçinin.

Size yol ve hemen hemen her seyi, konusma yolu, güven bir hava gerektirir. Ben herkesin patron sensin gibi ofis dolasmak gerekir demiyorum, ama sizin gibi en az hareket kendinizi patron sensin.

Eger kekeme çalisin, konusmak için gidiyoruz. Sesini modüle tutun. Çok yüksek degil ve çok yumusak degil. Bu titreyen parmak görmesini tutmak için olsa bile, el hareketleri kullanin. Ne kadar çok özgüven uygulamak çalisin, daha iyi ona olacak.

Is yerinde atilganlik tüm sirketlerin patronlari bir model isçi aradigi bir özelliktir. Bu liderlik yetenegine sahip birisi oldugunu onlara gösterir.