ideal kariyer bulmak

Mevcut ortamda, pek çok insan kendileri için çalisan yönelik geleneksel is piyasasinda uzak ariyoruz. Büyük isten çikarmalar ve is güvensizligi birçok kisi radikal kariyer planlarini yeniden düsünmeye neden oldu. Yasam giderek artan maliyeti, birçok sadece kendi aile destek ve faturalari ödemek için ekstra para kazanma mutlu olurdu.

Bu makalede, size gerçekten hayatta zevk ne ve firsat bir para kazanma çevirmek için nasil kesfetmek ve belki de tam zamanli bir kariyer olacak. Senin tek sinirlamalar kendinizi üzerine empoze olanlardir! En azindan, ne ögrenmek size mevcut isinizi daha mutlu olmak için yardimci olacaktir.

Her seyden önce, almak için biraz egzersiz basladi. Her sey ve gerçekten zevk ve hakkinda tutkulu bir sey bir listesini yapin. Bu planlama proje ve Cobol programlama kadar Lego ile oynarken, hiç bir sey olabilir. Eger olabilir düsünüyorum ne kadar saçma ya da anlamsiz olursa olsun, düsünmek her seyi yazin. Hepsi önemli ve listenizde yer almalidir.

Listede gidin ve gerçekten her biri hakkinda tutkulu olup olmadigini kendinize sorun. , Soru sormak “Birisi bana bunu yapmak için ödemeyi teklif, ben mutlu olurdu?” Eger, o zaman liste disi çapraz olmaz ise.

Listenizdeki her öge bakmak ve bu konuda zevk ne kendinize sorun. Bu bahçe, ya da proje yönetimi hizli tempolu yasam tarzi baris ve huzur tadini çikarabilirsiniz. Her ögenin çok asagi bu yazin.

Eger bu sizin iç isleyisini içine bir fikir verir, çünkü bu çok önemlidir tadini neden. Size bir sey zevk oldugunu anlamak zaman, mutluluk artirmak için yasam ve mevcut is için özel olarak kalite uygulayarak bakabilirsiniz. Eger baris ve huzur gibi ama is telasli ise, bir parkta bir yürüyüs için zaman alabilir ya da is baris ve huzur getirmek için meditasyon. Eger bir ögle yemegi molasi almak ve telefonunuzu kapatin emin olun olabilir.

Bir kere su anda bunlari yaparken harcamak ne kadar zaman bir ay her biri yanindaki yazmak, hakkinda tutkulu seyler belirledik. Sen surfboarding seviyorum ama sadece ayda bir kez gitmek yönetmek ya da henüz çünkü yasam tarzi fast-food üzerinde yasamak zorunda yemek hakkinda tutkulu olabilir.

Su andan itibaren, size her ay konusunda kararliyiz seyler yapiyor vakit geçirmek için kendinize bir taahhüt yapmak. Bu mutluluk yok seviyenizi sadece gelistirir oldugunu göreceksiniz, ama seni seviyorum seyleri yapmak için enerji artar ve yasam çok daha iyi hissediyor.

Ona sizin hakkinizda tutkulu bir sey düsünmek her zaman ekleyerek, en az bir iki hafta için etrafinda listenize tasiyin. Daha sonra, her yeni öge için yukaridaki islemi tekrarlayin bu analiz ve bu konuda gibi ne oldugunu anlamak.

Sen ne alir var mi?

Ne olursa olsun mevcut is durumu, kendiniz için çalisan bir çok çekici bir seçenek olabilir. Ama soru herkes yapar degil ‘sen? Kendiniz için çalismak için gerekenlere var’, ama iyi haber gerekli becerileri herkes tarafindan ögrenilebilir olmasidir vardir.

Basarili bir sekilde kendiniz için çalismak için bir dereceye kadar asagidaki tüm becerileri olmasi gerekir. Daha iyi her beceri, kendi basarili olmanin var sans daha altindadir.

Motivasyon: Kendinizi motive etmek ve birlikte itmek için baskalarina güvenmek degil gerekir. Kendiniz için çalisirken, hiçbir patron bunu yapmak gerektiginde, yapmaniz gereken ne söylüyorum, ve ihtiyaciniz oldugunda destek ve rehberlik saglayan vardir. Sen patron vardir! Kendiniz için çalismak, tüm sizin sorumlulugunuzdadir. Eger sorumluluk alamaz, o zaman en iyi kapali istihdam kaliyorsun.

Inanç: Kendinizi ve isinizi ve / veya ürün Sen inanmak gerekir. Bu tam içeri müsterilerinize karsisina çikiyor ne hakkinda Sizin inanç ve tutku inanmiyorum bir sey iyi yapmak çok zordur. Bu, güven artirici ve dönüs, isinizde olumlu bir etkiye sahiptir. Herhangi bir is kurma ya da ürün ve is inaniyorsaniz herhangi bir ürün kendinize sorun satmadan önce.

Gelistirme Zaman: Kendinizi gelistirmek ve becerilerini artan vakit geçirmek için önemlidir. Birçok teknik insanlar yumusak becerileri, ve tersi gelistirmek unutmayin. En az iki ders veya atölye, bir yil katilmak hedefliyoruz. Ayrica düzenli olarak bu becerilerini gelistirmek için ilgili kitaplari okuyun. Bir olaganüstü basari olmak için rakiplerinden bir adim kalmak zorunda.

Belirlenmesi: Siz basarili olmak ve vazgeçmek degil belirlenmelidir. Orada zor olacak zamanlar, ancak daha iyi yapmak için tek basina sorumlu patron ve biridir. Bu vesileyle tekrar çaldi, ama gerçek bir basari sadece set-destek karsisinda devam ediyor alabilirsiniz.

Kisiler arasi beceriler: kendiniz için çalismak tek basina bir odada kilitli olacak anlamina gelmez. Sik sik diger insanlarla etkilesim olacak, müsterileriniz. Iyi kisiler arasi beceri bu deneyimi daha ödüllendirici yapmak ve insanlarin en iyi yardimci olacaktir. Onlar basarili bir is saglamak yardimci olacaktir.

Iletisim becerileri: Her iki yazili ve sözlü iletisim becerileri önemlidir. Genellikle pazar yerinde bugün, kelimeler is basarisi için anahtardir. Bu nedenle, bu alanda yeteneklerinizi gelistirirken zaman harcamak – bunu yapmak için geri birçok kat ödeyecek.

Su anda nasil yukaridaki becerileri tane var? Eger bu alanlardan herhangi birinde zayif hissediyor musunuz? Eger öyleyse, o kurslarina katilarak ya da ilgili kitaplar okuyarak onlari güçlendirmek. Yukaridaki tüm alanlarda güçlü olmak kisisel basari için gerekli degildir, ama çok daha kolay hale getirmek için yardimci olacaktir.

Eger konusunda kararliyiz seylerin listesine bakin ve yukaridaki becerileri uygulanan ve bu iltifat nasil düsünün.

Ideal kariyer bulma

Simdi, geri seyler listesine hakkinda tutkulu. Kagit yeni bir sayfa alin ve bu yeni kagit üstündeki ilk öge listenizde yazin. Bunun hemen altinda bu tutku içeren size akliniza gelebilecek tüm isleri beyin firtinasi. Hayal gücünüzü çalistirin isyan edelim ve mümkün oldugunca yaratici olmak. Seni yazdim her öge pek çok olanak sunuyor. Ayrica madde bu egzersiz için zevk nedenleri kullanin.

Örnek olarak bahçe kullanarak, yazmak olabilir: bahçivan, yazar, ögretmen, TV sunucusu, peyzaj tasarimcisi, agaç doktor ve çiftçi, park ranger, ve benzeri, sadece birkaç söz.

Hala listeden ayni öge üzerinde, ondan para kazanmak için akliniza gelebilecek tüm yollari yazin.

Bizim bahçe örnekle bu büyüyen ve bitkilerin veya sebze satan, ya da mahallede insanlar için bahçe yapiyor olabilir. Birçok firsatlar burada elbette vardir. Yaratici ve yaratici olun ve normal kutunun disinda düsünmek.

Para kazanmak tüm bu yollari bakin ve su anda baslayabilirsiniz olanlar ve gerçekten yapmak istiyorum olanlar dikkat. Belki de hala mevcut isinizi çalisan iken, simdi bu bir veya iki baslayabiliriz.

Listenizde her madde için yukaridaki egzersiz tekrarlayin. Önümüzdeki birkaç hafta içinde bu listelere eklemeye devam. Genellikle hiç beklemediginiz zaman, bu nedenle asagi hepsini yazmak emin olun – Bu egzersiz zihninizi hangi daha birçok büyük fikirler yaratma sonuçlari, yaratici olmak uyarir.

Yaptiginiz ve zevk kazanç olacagini kazanma firsatlari olasi kariyer ve para bir listesini zevk neden bu egzersizleri sonuçlari, yaptiginizi zevk ne bir liste olacaktir. Sen büyük bir hamle yapmak ve su anda is çikmak zorunda degilsiniz. Zaman ayirin ve yavas yavas kendi is kurma baslar, ya da sadece mevcut is korurken faturalari ödemek için ekstra para biraz kazanabilirsiniz. Ayrica ne kariyer sizin için en iyi oldugunu belirlemek ve bu yeni bir kariyer için bir hareket planlama baslamak için bu listeyi kullanabilirsiniz.

“Ben hiç bir sey yapmak olsaydi, ne olurdu?” Bu sorunun cevabi ilk sürdürmeye listenizde ögelerin belirlemek yardimci olacaktir, kendinize su soruyu sorun. Bu, bir sey hiç bitmis olur bulabilirsiniz çok ince aksi kendinizi yaymak için önemlidir. Bir kez bir hedef belirleme egzersiz yapmak gerekir gidip hedef için rota çalismak için hangi yolu karar verdik. Hedef belirleme çalisma kitaplari ve makaleleri http://www.stateofhypnosis.com bulunabilir.

Tutku edinerek tam yasam anlamina gelir. Her sabah uyanma ve çalisma bekliyoruz anlamina gelir. Bu daha fazla enerji, daha eglenceli ve daha canli duygu anlamina gelir. Ne yazik ki bugün çogumuz oldukça yapiyor olmaz isler çalisiyoruz. Belki de degisen ekonominin yararlandi ve bunun yerine rüya tutku yasadigi zaman?