Ilk finans is bulma

Çalismak için en popüler sektörlerinden biri Maliye. Komik Ingiltere’nin ekonomisinin dogasi göz önüne alindiginda sesler oldugunu düsünebilirsiniz. Ancak finans uzmanlari her zaman ihtiyaç vardir. Aslinda, mevcut mali konular hakkinda bilgi sahibi olan insanlar büyük olasilikla su anda diger bireylere göre daha fazla ihtiyaç vardir. Su anda okul egitim finans, muhasebe, isletme veya ekonomi ise, finans is tür sizin için ne merak ediyor olabilirsiniz.

Çalismanin bu derslerden birinde kayitli olan herkes açikça akillidir. Hiçbir muhasebe ya da isletme okulu kolaydir, bu nedenle egitim özgeçmisinizi harika görünecek. Ancak, okuldan is piyasasina transfer yapmak her zaman kolay degildir.

Birçok kisi bir is seçimi ile var sorun farkli bir çok seçenek aslinda var oldugunu. Çogu insan büyük mali sirketler ya da kurumlar için çalisma sonunda. Onlar analistler, muhasebeciler, sigortacilar, veya mali planlamacilari haline gelebilir. Dogru is toplama ile ilgili önemli sey beceri seti ve kisilik uygun bir nis seçmektir.

Ögrencilerin yapabileceginiz en iyi seylerden biri rehberlik için bir kariyer danismani ile konusmak. Danisman onlarin seçenekleri daraltmak yardimci olabilir. Ayrica, profesör konusun. Size en zevk siniflari belirlemek ve is olanaklari ile nasil çevirir bakin.

Eger odak daralmis sonra, bir is aramaya baslayabilirsiniz. Bu çok farkli adimdan olusur. Yapmak isteyeceginiz ilk seylerden biri yapmak istediginiz ne sirketlerin odak noktasi. Bir muhasebeci olmak istiyorsaniz Örnegin, size Ingiltere’de büyük Muhasebe Firmalar içine bakmak olabilir.

Daha sonra, ag baslar. Is arama kisi ile konusuyor. Eger çalismak istediginiz çalisan birini taniyor çünkü bir is alabilir. Ya da, birisi bilen birisi bir tavsiye alabilir. Her ag ilgilidir.

Bir üniversite ögrencisi oldugu için, sizin deneyim olarak önemli olmayabilir. Ancak, kendinizi olusturmak. Yaptin küçük seyler önemli görünüyor olun. Sen yaptin mutluluk duyacagiz.

Son olarak, is bulma bir istir. Bu is alir. En iyi is istiyorsaniz, bunun için çalismak zorunda. Hayat ne kadar oldugunu. Isiniz sadece kucagina toprak olmayacaktir. Dogru için özenle arayin. Eger bir is yaptiginizda, çaba buna deger olacaktir.