is ilani veya is tanimi yorumlayarak Hayalinizdeki is nasil

Çesitli nedenlerle Is ilanlari ve Is Tanimlari her zaman yorumlamak kolay degildir.

Mevzuat degisiklikleri genellikle gerçek mesaji yasal gereksinimlerine uyumlu olacak sekilde gizli anlamina gelmektedir.

Ancak bu yazi reklam ayetleri mevcut istihdam yasalarinin hak ve yanlislar ile ilgili degildir. Bu makalenin amaci daha iyi isveren bulmakta en çok ilgilendigi ne belirlemek saglamak için analiz Is Ilanlari ve açiklamalari için basit bir “sistem” saglamaktir.

Eger “terzi” CV’nizi için / YOU aradiklari ne oldugunu göstermek için Devam etkinlestirilmesi.

Özgeçmisinizi terzilik ve gerçekten kapak mektubu bir egzersiz yapmak gerekir, bu yüzden bir röportajda 10 kat kazanma sansinizi artirir.

Yine de bu basit bir süreç, daha da gözlem ve düsünceler bir organizasyondur. Bu disiplinli bir yaklasim çok yararini görürsünüz.

Bunun için gerekli olan tek sey is tanimi / Ilan, kahve ya da bir bardak çay (kafein ile ilgisi yok) bir çiktisi ve bir not defteri ve kalem (eger varsa vurgulamak kalem) ‘dir.

Düsünmek ve düsünebilirsiniz sakin bir yerde.

Her zamanki hepimiz egilimindedir okuma yagsiz degil – sadece is tanimi veya Ilan 2 veya YAVASÇA 3 kez okundu Adim 1. Fikir Eger ana bilgisayar (beyin) içine bilgi dinlenmek ve absorbe oldugunu.

2 vurgulamak adim ya da rol gerektirdigi kritik beceri, deneyim ve davranislar olarak düsünün altini. Bazi Reklamlar ve açiklamalari kritik, zorunlu veya temel unsuru tanimlamak için “olmazsa olmaz” gibi kelimeler kullanarak küçük bir süphe yalniz birakacaktir, digerleri gibi “bazi bilgi” veya “deneyimi” olarak belirsiz ifadeler kullanin.

Her neyse sadece, hatta belirsiz seyler onlar ilgi hissediyorum her seyi vurgulamak ya da alti çizili bu ile sikismis alamadim.

Adim 3 biraz zorlasiyor baslar. Sizin yastigi alin ve bir üst baslik yazmak. Örnegin Proje Yöneticisi için is unvani.

Sonra Sayfasi 3 sütun olusturmak ve onlari bas.
becerileri / fonksiyonu pazar / sektör davranislari / yumusak becerileri

Her (en beceri ve fonksiyonu altinda olacak) basligi altinda tüm vurgulanan noktalari listeleyin

Adim 4 kilo her noktasina yanina algilanan deger “zenginler için güzel” için oldukça önemli ve 3 için, kritik noktalari için 2 1 kullanin.

Muhtemelen ögelerin çogu beceri ve fonksiyonu altinda listelenen bulmak ve bu is reklam detaylara en kolay olarak pazar sektörü olacak.

Davranis veya yumusak becerilerini en “dinamik” veya “kendini motive” içeren olsa, hakkinda yazmak zordur.

Ancak Davranis becerileri çok önemlidir, ve onlar bu becerileri ariyor olacak röportaj zaman is ilani / spec, ayrintili girmeyecegim düsündüm.

Görüsme (hemen hemen ayni sey) davranis veya yetkinlik dogru giderek tabanli sorgulama hareket ediyor, ve bu makalenin reklam yorumlama odakli olmasina ragmen, simdi ideal bir davranis rolünü dikkate almak ve sirket için çagirir zamani.

Proje yöneticisi için benim örnekte Örnegin reklam projelerin tip ve piyasada konsantre olabilir, ve davranissal gereksinimleri sekilde küçük sunar. Ama deneyimli proje yöneticisi en iseniz ekleyebilirsiniz kritik davranislari bir dizi oldugunu bilecek.

Eger proje yönetimi tasinmak istedim, ve devam etmek davranissal içerik eklemek için IHTIYACI çünkü, bir proje yöneticisi bunlari konusmak biliyorum. Eger Bu arzu KISILIK ekleyerek, gerçekler ve rakamlar sikici bir sayfa olmaktan havaya kaldirmak olacaktir.

Örnegin iyi bir motivasyon, iletisim ve basinç bir proje yöneticisi için büyük davranislari olur altinda sakin oldugunu özgeçmisinizi içine örgü eger.

Bu nedenle 5 tanimlamak için bakmak – 10 arzu davranislari örgü özgeçmisinizi içine olabilir bu, yeter ki sizin için geçerli olarak.

Insa etmek veya özel olarak okuyucuya hitap etmek için Devam degistirmek için gelen bilginin büyük bir temel biliyorum.

Bu yardimci olur ve iyi sanslar umut!