is ve kariyer katiller bu 3 is Blunders önlemek

Eger mevcut kariyer ya da is ne kadar süredir Ne farkeder, AOT olsun. Dün isten ya da birkaç ay olmasi halinde Ne farkeder, AOT olsun. Simdi bir is ariyor ya da yeni bir kariyer bulma durgunluk dönemlerinde çok daha fazla rekabet var. Bu, sadece sen biliyorsun kim AOS, bu, kim ilgili AOS. Eger kenar verecek bir sey olmali. Isinizi emsalleri arasinda öne ve sirketler bu is için ise dogru seçimi yapmaniza yardimci yardimci olur.

Bir derece yaptirmak disiplin bir sembolüdür. Bu uzmanlik alanidir. Eger kariyer basari istiyorsaniz o zaman basari siki çalisma ve dogru tutum ile birlikte gelir hatirliyorum. Siz, is ahlaki ve tutum hem de sorumlu Aore. Yanlis tutum ile is ahlaki varsa o zaman promosyonlar için sansinizi zarar ve itibar zarar vermektedir.

Hiç kimse kötü bir tutum seviyor. Hiç kimse ile çalismak, ya da kötü bir tutum ile bir proje üzerinde vakit geçirmek istiyor. Eger dogru tutum ya da dogru yetenekli arasinda seçerseniz kariyerinizde bir sonraki promosyon kazanmak için ayarlar, dogru tutum büyük olasilikla is promosyon kazanacak.

Bir sirket, her zaman yeni bir beceri seti ögretebilir ve genellikle dogru kisi egitim yatirim yapacak. Ne dogru kisi yapar? Her zaman tutum, sirketlerin çalisma ortami için hos bir egilim ekleyebilirsiniz bireyler arayin. Bu 3 kariyer tuzaklar kaçinarak Uygulama ve bir ekip güvenilen bir üyesi, bir lider ve birisi digerleri güven olacak. Bu kariyer basarisi katalize olacaktir.

Don, AOT kendinizi izin:

Sinirli olumsuz düsünce aliskanliklari günlük kullanim Devam

Hatta baslamadan önce en küçük miktarlarda sinirli düsünme kisisel özlemleri tüm yok. Sinirli düsünce gerçekten ne oldugunu anlamak degil bunu bilmeden her zaman kullanmak açmalari. Bunlar desenleri düsünme sinirli nerede Çogu insan incelemek degil, o zaman bu sinirli aliskanlik kaliplari yikici kendini sabote, öfke ya da yol boyunca korku yaratarak, hayatlarinin geri kalanini çalistirin. Bu tuzak kaçinmak sizin için yeni görünebilir, ancak gerçegi insanlari ise, çalismak istemiyorum, ya da sinirli, olumsuz düsünce olan biri tarafindan yönetilecek olan. Bu asagi tüm ofis ve çalisma ortami getiriyor. Bu is sorunlari her türlü neden olur ve basari zarar verir.

Eger ne düsündügünüzü olduguna inanan.

Sen ne düsündügünüzü degildir. Düsünme sen degil bir araçtir. Eger yasiyorsaniz kötü düsünce ya da hissediyorum kötü bir his degildir. Ancak, ne düsündügünüzü yasayabilirsiniz. Burada büyük bir fark vardir. Bu temel anlamak ne zaman sonuç odakli düsünme bilimidir sahip olabilir en güçlü bilgi ve beceri, girmeleri olacaktir. Bu, eylem ve bunlari üretmek kosullar düsünce yaratiyor çünkü seyler hayatinizda göstermek oldugu anlayisidir.

Oyununuzu kitabinda oyun anlayisi degil.

Herkes yasamin oyun oynamak için kullandiginiz bir oyun kitabi var. Eger oynar anlamak ne zaman kitap size sonuçlari sabote ve istiyorsun deneyimleri üretmek oyunlari ile bunlarin yerine kullandiginiz oyunlari bulabilirsiniz var. Bu ögrenme yeni bir is olarak ise almak için gereken yeni bir kariyer ya da kenar için sansinizi ileri sürebilir.

Eger bir tutum ayarlama sahip bakti en son ne zaman oldu? Eger tatmin edici bir kariyer olan ve bir takimin önemli bir parçasi olma konusunda ciddi iseniz, o zaman diger beceri setleri uygulama ayni sekilde sizin tutum beceri seti uygulama yapmaya ihtiyaç var ayni yoldur. Eger profesyonel beceri setleri bilemek için egitim kurslari devam zaman, sizin tutum beceri de sürekli egitim kursu ayarlar eklemeyi unutmayin.

Kazanan tutum koruyun. Don, AOT asili ya da toksik, zehirli tavirla bir kisi ile iliskilendirilebilir. Onlardan uzak kalmak. Onlarla kaynasmak yok. Eger is de toksik kisi ile sosyallesme, çünkü yönetimi kötü bir tutum oldugunu düsünüyorum olmasini istemiyorum. Kazanan bir tutum varsa size hayat kazanacak.