issiz olmayin – Yeni is arama ve nasil is görüsmesine yardimci

Son zamanlarda is yerinde bir süre sonra issiz veya isten oldum, (o Ingiltere’de gereksiz yapilmaktadir daha fazla is oldugunu oldukça dikkat çekici oluyor – gelmek için daha fazla) bu sistem için bir sok oldugunu bazi insanlar üzerinde uzun süreli olumsuz etkisi olabilir. Bu istedigi ya da insanlara alir ret varlik degil. Fakat insanlarin bir kismi, onlar mey, kendi isini kurmak gerçekten istediginiz birine kariyer degistirmek, ya da bazi insanlar sadece çene götürün ve kendilerini baska bir is ile dizildi olsun olumlu olarak tedavi.

Eger is kendinizi geri nasil yardimci olabilecegini kesfedin

Yeni bir is bulma bakiyor, bir ileri iki adim ve nasil is görüsmesi için istihdam uzun bir süre sonra issiz insanlar oldugu ana engel almak için geriye dogru bir adim atmak gerekebilir. Eger yeni bir is arama ile basarili iseniz, ise geri almak ve yeni bir is bulmak için bir is görüsmesi veya görüsmeleri ‘katlanmak’ zorunda kalacak. Unutmayin, CV veya özgeçmis bütün mesele potansiyel isveren bazi ilgi olusturmak ve kapidan almak için – daha sonra görüsmenin zor kismi gerçeklesir. Bu kadar basit – Görüsmenin temel amaci bos pozisyon doldurmak için ‘en iyi’ aday elde etmektir.

Bir is görüsmesi istenebilir ve onlar için hazirlikli olmak var çok zor sorular vardir. Eger bir is için basvuracak Sirket hakkinda bilgi bulma konusunda bazi ilk hazirlik yapmaniz lazim, ama ne yazik ki, bu artik yeterli degildir. Bu bir, yalniz is, neden ve nasil aday bir yeri vardir Eger digerlerinden öne için gidiyoruz? Isverenler ilk elden isletmek ve mevcut yüksek issizlik rakamlari, onlar almak ve seçmek için göze ne görmek istiyorum – Bu artik sadece CV hizli bir okuma var / Bu papagan-moda devam ve alinti için yeterli degil.

Kendi kisilik ve deneyim (ler) yansitmak degil, bazi off-the-raf standart yanit oldugunu istenebilir zor sorulara olumlu cevaplar ile kol. Tüm gün ‘slogani’ kullanabilirsiniz ancak saglam ve somut bir sey ile onlari geri olamazsa, hem sizin ve görüsmeci zaman harciyorsun. Yani, bir is görüsmesi bu ‘zor’ sorularinizi nasil bekliyorsunuz ve nasil mülakatta etkilemek için kendinize yardimci olabilir. Peki, asagidaki açidan seyler yaklasim var: –

* Sorulan soru arkasindaki nedeni anlamak – sadece o zaman güvenle ve basariyla yanit verebilir

* SIZIN kendi deneyimleri, becerileri ve kisilik, DEGIL SIZ yanlis görüsmeci duymak isteyebilirsiniz inanan bazi basmakalip, standart cevap üzerinde zor sorular zor sorulari yanitlari için yanit Base.