kadin bir aile ve kariyer denge saglayan bir meslek

Birçok esneklik fiziksel uygunluk önemli bir tedbir olduguna inaniyoruz. Bir is ve aile hem de isteklerini karsilamak bir kariyer bulmak için çalisirken Bazi kadinlar için, esneklik de önemlidir.

Is ve Meslek Sahibi Kadinlar Vakfi göre, yaklasik 70 milyon çalisan kadin kadar dört kat 1950, bugün vardir. 10 kadinlarda alti isgücüne katilmak ve tüm annelerin çalisma yaklasik yüzde 75’i. Yedi 10 anne küçük çocuklar var, ve yarim bebekler var. Büyük çogunlugu kadin-86 esnek çalisma programlari kendileri için önemli oldugunu yüzde rapor.

Ancak, çogu kadin hala erkek kazanmak ne dörtte üçü hakkinda, ortalama, kazanmak dikkate alinarak, mali ceza istemiyorum.

Bir kariyer bazi kadinlar kendi kazanç potansiyeli için tatmin edici-hem de bulduk ve sigorta acentasi bu esneklik-oldugunu. Oldugunu Bir kadin dedigi gibi, o iyi bir gelir kazanmak ve onun yasam tarzina uygun kendi saat yapma olanagi buldum.

Kendi kariyer ve kisisel mali durumlari kadinlarin önceden yardimci olmaya adamis olarak kabul edilmistir Bir sirket New York Life. Son yillarda, New York Life ülkenin en iyi isveren olarak birçok listelerinde indi ve Kadin Yöneticiler, Çesitlilik Journal Tercihler, Çesitlilik Inc, Essence, Kiralik Kadinlar için Ulusal Dernegi tarafindan çalismak için en iyi yerler arasinda seçildi ve Latina Stil.

2006 yilinda, Fortune Dünyanin En Begenilen Sirketleri kendi listesinde sigortaci tanidi.

ABD’nin en büyük sigorta sirketlerinden biri, bu ürün ve müsterilerin emeklilik, üniversite, is planlama ve emlak planlama ihtiyaçlarini karsilamak için hizmet vermektedir.

Bazi kadinlar maddeleri anlamak ve müsterileri sürpriz olan, bu ihtiyaçlari ile basa çikmak yardimci olmak için bir püf noktasi olduguna inaniyorum. Sayisiz akademik çalismalar, çözme zaman yönetimi, empati ve sorun olarak bir anne, olmanin dogal nitelikleri, is dünyasina iyi tercüme oldugunu göstermektedir.

New York Life 300’den fazla kadin ajanlar prestijli Million Dollar Round Table (* MDRT’ye) için 2006 yilinda nitelikli. Sektörün ajanlarin yüzde 1’den az bu organizasyon için uygun. Ve New York Life baska bir sigorta daha fazla kadin MDRT’ye elemeleri vardir ulus-daha ikinci sirada sirket olarak iki kati kadar daha.

O sirket ile imzalanan bir adet araci, Kathy Davenport, zaten basarili bir satis elemani oldu. Zamanda bir genç yeni evli, o bir aile kurmak istedim ama bir kariyer için arzusunu vazgeçmek istemiyordu.

Sirketin kadin ag toplantiya katilan sonra, o dogru seçim yapti ikna oldu. “Sasirtici,” diye hatirliyor. “Ben kendi ihtiyaçlarina basari uygun olan diger kadinlar bir araya geldi. Onlar küçük çocuklar, yetiskin çocuklar, tek ebeveynler ve hatta büyük profesyonel olan anne ve babalarin anne vardi. Akilli çalismak ögrenerek, ben olumsuz etkisi olmaz kariyer tasarimi olabilir ailemle birlikte zaman. ”

Davenport mutlu diger kadinlara kariyerine önerir. “Eger disiplin ve zaman yönetimi becerileri varsa, bu is de yapabilirsiniz,” diyor. “Baska nerede bir doktor veya bir avukat gelir var ama tüm önemli günlerde çocuklar birlikte olmak için kendi saat yapmak? Ben her seye sahip olabilir.”