kadin sampiyonu sprinter kisa bir doktor olmak

Gibi Olimpiyatlari’nda rekabet edebilecek dünya çapinda bir atlet olmak büyük hayalleri ile dolu, bu genç bayan 1984 yilinda bu sehre geldi. Sadece dört yil içinde, onun yesilimsi kahverengi gözleri her seyi gördük. Seul, Kore de 1988 Olimpiyatlari düzenlenen 3000 metre çalisma sirasinda, o altinci ulasmayi basardi. Aralik geldi ve bu genç dünya standartlarinda sporcu son olarak mezun oldu. Yas 23 yil sadece çalisan Amerikan orta mesafe prenses olarak bilinen varlik, kendisini ünlü ayakkabi markasi ile onaylanmasi anlasma çanta basardi.

Nerede simdi, Delaware bu genç kiz kalmistir. O düzenli egzersiz ile ilgili tüm kampüs görmek alir. 5 ayak 6 ayakta, ve 110 kilo agirliginda, bu genç sporcu ayaklarinin o üzerinde çalistigi yere degmeden kendi bitis çizgisine uçar. O insanlar onu imza isteyin özellikle söhret umudu ile rahatsiz olur. Mütevazi bayan o sadece normal bir insan var ve insanlar onu baska bir sekilde tedavi zaman gerçekten onu rahatsiz oldugunu söylüyor.

O normal bir kiz olarak kapali geliyor bile o gerçekten ortalama disindadir. O küçük bir kasaba gelen tek Olimpiya oldugunu. O zaten dört Amerikan üniversite kayitlari ele geçirdi ve yukarida, o büyük degil sadece alti üyesi ama yedi dünya rekoru röle takim biridir. Büyük Dogu atletik yarisma sirasinda, okul 8 ayri NCAA sampiyonlugu ile birlikte 14 sampiyonluk ödül Torbali oyunlarda onu degerli liderlik nedeniyle tüm kazanir. Ayrica ev büyük ödül ve ödüller getirdi.

O ve okuldan parça akil hocasi dikkatle o üniversite yarisma disi oldugunu simdi onu çalisan kariyer planliyoruz. Bu büyük bir siçrama ile onu zihniyetler bir çok degistirme ihtiyaci geliyor. Onlar zaten yasamis sürece insanlar pek bu kavrayabilir. Gerçekten basarili bir atlet olmak için baski deniz yoluyla mücadele, ama onu o baski uygular kendi kendini. O ünlü ayakkabi imalat firmasi ile olan üç yillik sözlesme ile bagli olurken o olan bir vicdan azabi herhangi bir yaralanma sürdürmektedir. O ondan büyük beklentileri vardir için yarismalar sirasinda o geçmiste oldu daha artik daha endiseli hale geldi.

Birçok onsuz, nasil yerel kadinin parça takim hayatta olabilir soran tutun. O da onlarin bir büyük takim için olabilir garanti eder. Ün ve sorumluluklari ile birlikte onun etrafinda baskilar onu gizlilik ona deger olun. Hatta kendi içinde, anne ve babasi ve kardesleri hepsi simdi onu ile iliskili oldugu kabul olmasi için ayarlamak zorunda kaldi. Geri atilmaktadir anne ve babasi sayesinde, saldirgan tesvik yerine daha fazla oldugunu.

Yildizlik bir olumlu tarafi o tutar sirketidir. Onun arkadaslar sadece biz sadece televizyonda görmekten memnun olacagini en basarili sporcular olmak olur. Bu kadar o adi damla dogrudur, ama gerçekten onunla tanidik bir link paylasmak bu insanlarla ilgilidir için herhangi bir modern bir sekilde degil. Bu baska bir kosucu ile onu bir araya tur, geçen Haziran Hawaii döndükten sonra bir örnektir, o Onu en son gördügümde bu sekilde geri Olimpiyatlari’na oldugunu paylasti. O eglenmek ve eski zamanlar hakkinda konusmak için 3 gün boyunca onunla birlikte olmak için memnun oldu.

O o istiyorum daha ellerini daha fazla zaman vardir itiraf ediyor, ama yapilacaklar tükendi degil. Onun programi gerçekten onu günlük egzersiz ek olarak için yüklenir, o da parça olmak gibi bir halk figürü yükümlülüklerini tam ellerini, fotograf oturumlari, ziyafetler ve görüsmeler karsilar alir. Hepsi üzerine, bu cömert bayan kendi yerel okulda bir gönüllü yardimci antrenör olarak onu zaman ve yeteneklerini paylasacak.

Ayrica o arka koltuga yerlestirilmis olan tibbi kariyer onuruna yerel hastanenin gönüllü biri olmayi hedeflemektedir. Gerçekten bu eski psikoloji yardim ve büyük PREMED bu profesyonel çalisan rotadan yay onu zamani geldiginde ilaç ya da devam etmek konusunda akilli bir karar olabilir. O bekliyor ne düsündü? O iyi bir koca ve çocuk sahibi olmayi umuyor ise, onu çalisan kariyer gelisti sonra beklemek zorunda olacagini Avers. Ama simdi, o onun hedeflerine ulasmak istiyor ve istedigi paylasiyor.