Kaliforniya’da bir özel dedektif olmak

Richard polis gösterileri izlemek ve sleuths bir kitap okumak için sevdi. Genç yasta, bu kisi bu rüya liseden mezun olduktan sonra yerine bu yüzden bir polis memuru olmak istiyordum.

Bu kisi ilk Los Angeles sokaklarinda devriye atandi. Trafikte hizmet yil sonra, Richard tüm arastiran oluyor nerede gerçekten cinayet, bir transfer için istedi.

Richard büyük bir dedektif oldu. Bu kisi bazi cinayetler ve bu kisi bir dedektif ajansi baslatmak için 15 yil sonra kuvvet terk düsündürdü bölümünde subaylarin bazilari daha iyi soygunu çözdü.

Bir çok sey Kaliforniya’da oluyor bu yana, Richard yaptim ve bir özel dedektif okuldan egitim var. Orada devlet bir sürü vardi ve deneyimleri gerçekten sinifinin basinda mezun bu kisi olarak ödedi bir polis olarak kazandi.

Lisans aldiktan sonra, bu bireysel Beverly Hills yakinlarinda bir ajans koyun. Digerleri ünlü yönetmenler ve yapimcilar iken bazi müsterileri aktörler vardi. Richard yürürlükte kaldi olanlar ile iyi bir iliski kurmus oldugu göz önüne alindiginda, bu durumda çözümünde bazen yardim istemek için zor degildi.

Kisaca Lisansli Arastirmacilar veya ÇALI en Kaliforniya Dernegi üyesi olmak için kisinin Kaliforniya eyaletinde bir özel dedektif oldugunda, ayni zamanda gereklidir. Bu egitim ve üyelerine sunan dünyada türünün en büyük olmak sahiptir.

Bu Richard ayni anda yapilan bir sey gerekli müsteri bir sürü vardi zaman diger meslektaslarinin yardim almak çok yardimci oldu. Bu yapabilecegini ofiste insanlar vardi ragmen, eski polis isi dogru yapildigindan emin olmak için her seyi üzerinde hemen hemen elleri oldu.

Kaliforniya’da bir özel dedektif olmak Florida ya da Michigan yapiyor daha farkli degildir. Hala kisi istemciye bir rapor geri vermeden önce onu anlamaya biraz zaman alir olmasidir.

Richard gibi kolluk herhangi bir deneyimi olmayan kisiler zor çalisma ve bilmeniz gereken her seyi ögrenmek gerekir. Bireysel Gönderdigi gibi sinifinin üstünde mezun olmayabilir ama Kaliforniya eyaletinde pratik bir lisans almak mümkün olacak.