kapak mektubu – iddiali olmak, çalisiyor

Bugün, IK fonksiyonlari çok farkli: Sizin Cover Letter Kapat iddiali olun. Iddiali olmak saldirgan olmak aksine, güçlü bir kalite olarak kabul edilir. Yani, kapak mektubu yakin iddiali olmak tarafindan proaktif olsun. “Bayan Ross, sana kapak mektubu okumak ve devam etmek için zaman ayirdiginiz tesekkür ederiz yok. Ben önümüzdeki iki hafta “içinde bir kisisel arama ile takip edecek ve o zaman çagri yapabilirim. Sirketler ücret almak insanlar, ilk adimi atmaya ve proaktif olmak, sorulmasi gereken bekleyen durdurmak, yetkili kapi gelmek istiyorum, bu ise yariyor!

Stil bu gün önemli, is istiyorum, güvenle bunun için sormak. Iddiali çalisir hatirliyorum, ama ince bir çizgi vardir. En iyi iddiali yaklasim çalisma tarzi bir örnekle kendinizi yedeklemek için. “Sadece-in-time-envanter aylik giderleri ve atik azaltir, ve biz en az alti saticilari oldugunda çalisir benim deneyim oldu”. Emin, deneyimli ve iletisim kurabilmesi .. bu tam paket. Bu üst yazi ile baslar.

Bugün çok profesyonel Isverenler, bir güçlenmis potansiyeli ve bir mil uzakta emin bireysel nokta olabilir. Proaktif ve iddiali olmak düzenli her gün aslinda tarzi ise, o zaman da bu sekilde yazmak. Sen emin ve kim olduklarini bilen birisi görünür. Bu liderlik gücü, herhangi bir isveren için bir varlik var. Sadece bu is için bir firsat var unutmayin, bu yüzden iddiali olmak ve sadece bunun için gitmek zorunda! Güven her zaman kapak mektubu sayfadan atlar.

Eger “ögrenci hazir oldugunda, ögretmen görünecektir” diyerek hatirliyor musunuz.

Gerçek ögretmen çevremizde her zaman vardir, biz ögrenciler ders için her zaman hazir degildir. Hazir hissediyorum ve dinamik bir kapak mektubu yazmak istiyorsaniz, Jim Sweeney tavsiye tereddüt asla. O sizin gibi binlerce insan yardimci oldu. Sana Jim’in kapak mektubu malzeme ne kadar iyi etkilendim olacak biliyorum. Çalisir, çünkü iyi!

(Asagidaki linki tiklayin) Jim Sweeney kapak mektubu sirlarini kesfedin

kapak mektubu basari,

mike Perras, p.mgr