kariyer degisiklikleri duygusal çalisiyor olabilir

Eger geçmiste kariyer degistirdik çünkü bir is görüsmesi alma sansinizi zarar ettik gibi hiç düsünüyor? Potansiyel isverenler için bazi gerçek büyük kirmizi bayraklar yükseltmek için kullanilan birden fazla kariyer degisiklikleri.

Ancak günümüzde, birden fazla kariyer degisikligi olmasi tamamen normaldir. Ilginçtir ki, en kariyer degisiklikleri zengin alma hakkinda degildir. En mutlu aliyorsaniz.

Is / Yasam Basari için Yeni Bir Model: Marci Albhoer Tek Kisi / Çoklu Kariyer yazaridir. Onu kitabin basliginda bölü not aldi, onlar için iyi bir neden var: o birden fazla kariyer çagirir “çizgi etkisi.”

Marci son derece basarili bir sirket avukati oldu. Ve son derece mutsuz. O yerine yazar olmak için umutsuzca istedim. Ama ögrendim gibi, bu uzun bir süre için yasadim çok yüksek ücretli bir is birakmak çok zor.

Time Dergisi blogu verdigi röportajda, Marci onu ikilem biraz paylasti …

“Sizin için ödül için egitilmis konum bir is birakmak ve iyi performans gerçekten zor. Bir arkadasim söyledi, ‘Ben size bu kadar nefret bir iste çok iyi olduguna inanamiyorum.'”

Marci orada yalniz degildir. Yüksek ücretli isler olan her biraz daha az para kazanmak olanlar gibi sefil olarak olabilir. Bazi durumlarda, bu daha da kötü olabilir.

Eger yasam tarzi (ev, araba, ve beraberindeki ödeme yükümlülüklerini) gelir maç yükselmeye izin bir hata yaptiysaniz, size nefret bir is tutmak içine sikismis hissedebilirsiniz. Ya sefil kalmak ve overpriced oyuncak tutmak, ya da küçültmeyi ve daha mutlu yapiyor olurdum bir is almak var.

Ve benden önce söylemek duydum ve tekrar söyleyecegim gibi – Eger kullanarak 8 saatlik gün geçirmekten keyif hangi becerileri anlamaya kadar kariyerinizde mutlu asla. Ve bu dua ve iç gözlem bir sürü alir. Bazi akilli büyükleri veya güvendiginiz papazlar ile belki de bazi kariyer danismanligi.

Ben tam Tanri bize gitmek istedigi yere bizi yönlendirmek için bizim is doyumu (veya bunlarin eksikligi) kullanir inaniyorum. Ve kesinlikle sik sik o seviyor gibi yapabilirsiniz. Bir iseniz kadar kötü hissetmiyorum “kariyer slasher.” Hayat korku her gün ise gidiyor çok kisa. Sizin üreticisi yapmak için bu gezegende sizi ögrenin. Sonra Onun zafer için bunu yapmak.