kariyer degisimi – deger ve deger anlamak

Asimo Honda tarafindan yapilan ve su anda IBM Japonya için çalisan bir robottur. ASIMO IBM için bir resepsiyonist olarak çalisiyor. O konuklari karsiliyor ve binanin çevresinde onlari gösterir. Asimo en 150.000 $ yillik ödenmis olur (ASIMO için yillik kira) bir insan resepsiyonist maas ile karsilastirildiginda – 35.000 $. Bu görevleri yerine getirmek, ASIMO özel binalarin düzeni ve ziyaretçi ve sorulara cevap selamlamak için uygun yolu bilmek programlanabilir zorundadir.

ne hakkinda!

Geçenlerde bir dogum kusuru nedeniyle gülümseme olabilecek bir bayan hakkinda bir belgesel gördüm. Bu cerrahi onun için olusturulan bir gülümseme var onu 70.000 $ maliyet. Bu gerçek bir sey yakin ama yine de gerçek bir sey degil. Bir Rolex saatin degerini bilmek, ne kadar sahte Rolex için ödeyecekti. Simdi gülümseyen deneyin. Kolay mi? Bu paha biçilmez ama yapay bir size 70.000 $ mal olacak.

Elini sikma deneyin, istediginiz ne, elinizi oynamak, kalem çesitli hizlarda atmak sizin kulak almak, kalem almak. Asimo ne yaptiginizi onda yapmak bile olamazdi, ama o $ 150.000 dolar bir maas ödenir. Asimo, sizin sahte sürümüdür. Burada gerçek bir sey yakin yok.

Bu paha biçilmez ve Asimo neler yapabilecegini göre degersiz.

Yine de çok daha fazla ödenmis olur!

neden?

Eger kendinizi görmek gibi insanlar sadece göreceksiniz! Babam her zaman bana; Sen korkuyla ve harika yapilir “Eger gün boyunca kendinizi ucuz satmak Eger bir alici bulamazsiniz için, geceleri fiyat artisi beklemeyin”, muhtemelen beslenen ve bakim edilmistir sevgi dolu ebeveynler tarafindan kendi haklarini kim paha biçilmez. Ziyaretçilerin ve sorulara cevap selamliyorum, bir binanin düzeni bilmek programlanabilir gerekmez. Bu adam tarafindan yapilmis ama benzersiz olusturulan ve icat yenilik, kesfetmek, uyum ve kural moda degildir.

Dr, Michael Denton açikça devletler – kozmos (evren), özellikle onun temel hedefi ve amaci olarak yasam ve insanlik ile bütün tasarlanmistir. Cosmos – düzenli, uyumlu bir bütün olarak evren. Basit bir deyisle, dünya sizin için özel olarak olusturuldu!

Agaçlar bir amaç, altin bir amaç, su bir amaci vardir vardir, tuz hatta mikro-organizmalarin bir amaç var, bir amaci vardir. Eger daha ne? Tüm yaratilisin olmanin en zeki – biri eylem dilerse düsünce, duygu, duygular, bir ruh ve, icat ögrenmek, kesfetmek, iletisim, insa etmek ve kural bir zihin ile.

Daha fizikçi, biyolog ve bilim adami daha da insan varligi için yapilan özel olusturuldu fark evren hakkinda bilgi edinin. Davut peygamber – Aklinizda sevgi ile yapilir için

Dünya sizi düsünerek insa edilmistir, neden daha azina razi. Asimo sizin komsulari bulusun bir ürünüdür ve ne kadar deger?

Sana sormak gerekir soru sudur:

Kendinizi nasil görüyorsunuz?

Hayatta en degerli sey sey ama insanlar degildir. Sen ve ben

Kutlayin ve günlük kendinize deger ve herkes ayni sekilde tedavi edecek.

keji Giwa tarafindan

Gain Practical Work Experience in Project Management & Business Analysis