kariyer insaatçilar ve serbest meslek

Basarinin Kariyer insaatçilar 3 adim

Basari! Bu herkes hayatlarini, meslek, kariyer arayan budur. Sik sik bu bir is ya da bir is olup olmadigini basarili insanlarin çabalarinda uyguladiginiz sihirli dokunus hakkinda merak edecektir. Küçük bir arastirma basari hayatlarinin ayrilmaz bir parçasi haline çogu insan bir gizli var oldugunu söylerdim: öncelik numarali kendisidir. Gerçek kariyer üreticileri en iyi istihdam olanagi elde edenler, ancak kendileri için istediginiz is yaratacak olanlar degildir. Ne oldugunu, size sormak istiyorsunuz? Serbest çalisma hakkinda nasil gidiyor? Bu kolay degil, ama ne büyük bir basari hiç kolay geliyor? Hayatta basarili olmak için daha iyi bir yol yoktur.

Serbest meslek ciddi bir kariyer insaatçilar için gerçek cevaptir. Hayatini kazanmak için birçok yol, elbette vardir. Çogu insan bir çok aranan sonra is inis profesyonel size basina gelebilecek en büyük sey olduguna inaniyoruz. Hayatiniz boyunca baskalarina hizmet çok fazla rahatsiz etmez, bu, dogrudur, siz baskasinin hayalleri ve imparatorluk kurmak için hayatinizi kullanmayi planliyorsaniz, siz bir kismini kazanmak için yeteneklerini ve egitim kullanarak hayat geçiyor memnun iseniz ne gerçekten deger. Bu okurken, bir soru kafanizda açilir olacaktir, “ne baska bir yol var mi?”. Orada bir seçimdir ve bu bilinçli bir seçim tüm hayallerini yerine getirmek olabilir biridir. Üç adimlar sizi ayri:

1. Büyük hayal – düsünülemez boyutlara kariyer itmek olacak bir fantezi atama ve büyük ödeme paket, bir ögrenci herkes rüya gibi. Bu en seçkin ögrenciler Baskan Yardimcisi, bir sirketin baskani, en iyi ya da en parlak CEO olarak bazi veya diger sirket iz yapma sonunda dogrudur. Peki ya sonra? Bir gün emekli, ve size sadece mükemmel ‘-olmustur “oldugu gerçegi ile karsi karsiyayiz. Sonsuza kadar üstünde kalmak istemiyor musun? Bunun için büyük hayal gerekir – kendi iyi konusan kimse, digerlerini olmasi gerekir. Gerçek kariyer insaatçilar olarak, rahat is kendiniz için insa edebilecegini firsat ötesine bakmak gerekir.

2. Kendinden emin olun – is gerçek, çay herkesin fincan degil. Herkes Bill Gates ya da Henry Ford. Sizin ‘usta’ olmak ne kadar iyi olursa olsun – – Sen içinde bakmak ve yapabilecegi en iyi baskalarina tanitmak için hayat geçirmek olup olmadigini kendinize sormaniz gereken ya da ne gerçek kariyer insaatçilar araçlari anlamak ve kalarak kendiniz için bir nis bölmek kendi patronu? Serbest meslek: lüks bir organizasyon isin konfor ötesine bakmak, sadece bir araç ile egitim üzerine saymak ve kendi gelecegi yazin.

3. Basarisiz cesaret – onlar basarisiz korkuyorlar çünkü çogu firsatlari insanlara kaybolur. Eger gerçekten ögrenmek için olsun basarisiz Ancak, öyle. Onlarin hatalari bilmek ve saymak basarili bir kisi alin. Bu bir en az üç ile basarilarini sayica üstün olacaktir. Hatta bu nedenle basarilarindan dolayi onlari bilemez. Gerçek kariyer insaatçilar onlar için basarisizlik onlari nelerin oldugu için basarisiz ve onlari durdurmak degil korkmuyoruz. Eger basari hedef yaptiginizda bir “iyi” is bayat konforunda çikmak ve kendi kurumsal baslatmak tekme baslamak gerekir. Bunun yerine digerlerinden daha basari odaklanmak gerekir. Bu bir büyük bir adim atin ve size var hiç düsünmemistim yükseklikleri ulasacak.

Potansiyel var olsa da, tüm serbest meslek olanlar kaçak basari öyküleri olacagini dogrudur. Kendiniz için çalisirken – sadece mali – Bu sizin için bir sey ifade edecegini ragmen saglanir. Bu gizli potansiyelini ve gerçek altin çevirmek için yetenegine sahiptir çünkü hiçbir sey kendi patronu olmak daha iyi olabilir. Bu dalma almak kadar kendini kesfetme olmaz ki talihsiz bir durumdur ve sizin is yapmak birakmak cesaret ister. Bu sekilde kariyer insaatçilar büyü basaridir.