kendi kapak mektubu yazmak için kolay bir sablon

Asagidaki mektubu örnek bu olustururken en is avcilari ne yapmasi gerektigini bir fikir verir. Bu sadece çok birkaç paragraf olusur ve bu nedenle kisa ve okunmasi kolay. Ise yöneticileri son derece yogun ve uzun mektuplari okumak degil, çünkü bu örnek kisa olmasi nedeni basitçe. Onlari göz gezdirmek, ya da disari atlamak tablolar için onlari yagsiz, ama muhtemelen bunlari okumak için zaman olmayacaktir olabilir. Kendi kapak mektuplari olustururken bu örnegi kullanmak, ve size zaman kazandirabilir ve daha fazla görüsmeler alirsiniz.

tarih
saat yöneticinin adini
sirket adi
adres
sehir
devlet
zip
RE: Is Referans numarasi (Varsa)

mr canim. bos,

Ben örgüt katilma umuduyla kendimi tanitmak için yaziyorum ve yorumunuzu için özgeçmisimi bir kopyasini içine alinmalidir.

Benim arka plan, beceri ve yetenekleri embriyo toplama ve nakli belirli bir vurgu ile, veterinerlik her alaninda vardir. Ben de genel veteriner uygulama, yönetim ve is operasyonlarinda güçlü becerilere sahip.

Sana ve fikir alisverisinde ile tanisma firsati seviniriz. Ben randevu için önümüzdeki birkaç gün içinde sizi arayacaktir. Eger tercih ederseniz, yukarida listelenen telefon numarasi veya e-posta adresinden bana ulasabilirsiniz.

Zaman ayirdiginiz için tesekkür ederiz. Seninle kisa bir süre toplanti için sabirsizlaniyoruz.

içtenlikle,

john r. doe, dvm

çevirme

Bu örnek, bir veteriner için tabii ki, ama herhangi bir meslekte herkes kullanmak ve kendi ihtiyaçlarina göre özellestirebilirsiniz. Bu paragraf stilinde yapilan geleneksel bir mektuptur. Popülerlik kazaniyor Baska bir seçenek isaretli harfidir. Madde isaretli biçiminde bir kapak mektubu örnek izler.

tarih

müdür
abc sirketi
sokak adresi
Sehir, eyalet, posta kodu

RE: (referans konumu için uygulanan)

Sevgili (ad adi)

Bir subay olarak tecrübesi 20 yili askin, ben kurulusunuz için hemen bir katkida bulunabilir. Benim arka plan özetle söyle:

• hükümet mülkiyet ve personel yüzlerce sorumlu milyonlarca dolar sorumlu bir pilot, uçus ögretmeni, güvenlik görevlisi, ve harekat subayi olarak Deneyimli.

• çok yetenekli teknisyenler ve profesyonel personel yönetiminde Nitelikli, proje yönetimi, güvenlik ve emniyet, üst yönetim brifing ve liderlik.

• ayni anda birden fazla görevi ele, ve örnek yol yetenegi kanitlanmis. Sorumluluk ve profesyonel övgü yüksek düzeyde kanitladigi gibi karar verme ses karar yararlanin.

Ben daha ayrintili olarak ben kurulusta yapacak degerli katkilari tartismak istiyorum. I (555) 555-5555 adresinden ulasilabilir. Zaman ve göz en takdir edilmektedir.

içtenlikle,

john doe

çevirme

Bu örnek, bir emekli askeri havacilik subay için, ama temel biçimi bir ögretmen, CEO, satici, itfaiyeci, muhasebeci ya da hemen hemen baska bir meslek için ayni kalacakti. Dan tekrar nitelikleri, basarilari ya da diger olaylari devam iki ya da üç madde isaretli paragraf vardir. Madde isaretli biçimi görmek için onlari kolaylastirir ve önemli noktalari üzerinde karsi karsiya kalin kapak mektubu örnek yazar okuyucu görmek ve okumak istedigi için okuyucunun dikkatini çekiyor. Kendi ihtiyaçlarina bagli olarak, yukaridaki örnek, ya da ilk kapak mektubu örnek kullanin ve meslege bunlari özellestirmek.