kendine güven is yerinde nasil yardimci

Kendine güven hayatta ögrenmek için en yararli seylerden biridir. Hiç kimse dogar ama tüm size hayatta ve neden iyi gitti hatirlamak için bir dakikanizi ayirin eger ne oldugunu anlamak için iyi bir sans var oldugunu. Yani, bize basarilari ile baslayalim, biz daha sonra basarisizlik hakkinda konusmak için gidiyoruz.

Neden mevcut is basvurusu mi? Eger hayatinizda bir sey gerekli ilk çünkü, siz mezun ve bir sonraki mantikli adim, pratik içine yaptigi teorik çalismalar koymak için izin vermelidir bir is bulmakti. Daha sonra, çünkü konumu çekici bulundu ve su anda sizin için mükemmel olur inaniyordu. Bu görüsme geldi ve is var.

Artik istihdam edilmektedir. Bir yeni ise alinan kisi hedefleri ne olmalidir? Bir garip topraklarinda indi – neredeyse birlikte çalistiginiz insanlar biliyorum ama yakinda. Size bu isi layik gücünü ve orada göstermek herkes toplamak için zamani. Bilginizi göstermek ve onlar yardim veya görüs isteyin zaman kendinizi kullanilabilir hale getirmek için korkmayin. Eger is verildiginde, birisi ekibine yararli olacaktir inaniyordu ve onlar dogru oldugunu simdi formu kanitlamak zorundadir ne. Bilgi ve beceri güven ve herkes sizin deger kabul edecek.

Bir takim oyuncusu olabilir is kanitlamak. Tür ve arkadaslari için düsünceli ve amiriniz saygili olun, onlari is konularda sizin görmek ve gerçekten faydali olmak istiyorum onlara göstereyim. Eger açik ve sizinle çalismak herkese güzel eger soguk omuz verilmeyecektir. En kisa sürede onlarin güvenini kazanmis gibi, sen ‘aile’ olarak kabul edilecektir. Pozitif düsünce ve açik bir kalp sizin ekibinden olumlu bir tutum tetikleyecektir.

Degerinizi test etmek için korkmayin. Gözetmen bir süre için esek isi izin verirse, kendi iyiligi için olacak. O bu zor isi seni korkutmuyor mu ve gerekirse daha fazla almaya hazir oldugunu göreceksiniz. Merak etmeyin, daha sonra bir promosyon hakkinda getirebilir sadece bir egzersiz olacaktir. Sizinle birlikte isçilerden kadar olabildigince ögrenme deneyin ve daha fazla çalisma gerektigini düsünüyorsaniz, is egitimden sonra biraz zaman harcamak. Eger becerilerini gelistirmek ve daha da bilginizi gelistirmek ise, bir gün patron sonuçlarini fark ve büyük olasilikla bir tanitim verecek.

Kendine güven düzeyinizi size ne etkilenebilir. Bir ihtimal bir seyler yanlis gider ve bir hata yapmak ile ise, çok fazla kendinizi suçlamayin. Bu dünyanin sonu degil ve bunu yapmak için ilk degildir, kesinlikle hata onarmak için bir sans olacaktir. Herkes hata yapar ama sadece güçlü insanlarin hatalarindan ders ve hareket. Güçlü ve ikinci kez olmayacak emin olun.