Kendiniz için ise

Para agaci çimlenme limon basladiginda ne yaparsiniz?

Bu gün aniden durum büyük vardiya ile karsi karsiya orta yasli, orta düzey yöneticileri bulmak için giderek daha yaygindir. Asagi-boyutlandirma, kabarcik-patlama, bitki-kapanis ve konsolide sadece ani yalniz-preneurs bir sinif yaratma güçleri bazilaridir.

Eger özellikle zor is arama sorunlarla karsi karsiya 50-bir sey. Sizin maas araligi yüksektir. Ag bunca yil sonra iyi, ancak düzeyde is birkaçidir. Sen, orada o yapilir ve tüm bu yeni hile-ögrenme ile bitmis düsündüm.

Hisse senedi almak için bir firsat – is kaybi gibi büyük bir üzgün bir bakis açisi bir degisim saglayabilir. Gerçekten önemli olan nedir? Eger hayatinizda bu noktada devam etmek istiyorsun? Gitmek için yolu kendi patronu olmak mi?

Ben paketinin yeni üyesi ile bu yasam degisiklikleri panoda kendi bilgelik paylasmak için birkaç Silverbacks konustu.

Dean 2005 yili Ocak ayinda 50 döndü. Mayis yilinda bir yüksek teknoloji firmanin pazarlama müdürü görevinden kovuldu. O bir isveren gitmesine izin hangi ile rahat kizgin.

“Denetim benim için büyük bir sorundur. Gerçekten birisi ne, nerede ve nasil haber? Ben çok çalisir ancak yarar yok gibi görünüyor olmasini istiyor musunuz. Basima olsaydi ben olurdu yararlari ve tüm riskleri. ”

Dean düzenli maas ve faydalari güvenlik ile baska bir is bulmak, ya da kendi is baslatmak için karar verirken edilir. O yardimci internette bilgi bulur ama insanlarin ve isletmelerin seçenekler arasinda ona siralama yardimci olmak için eslestirme bir Big Brother-benzeri bir program vardi istiyor.

O emniyet müdürü oldu kararname tesis kapilarini kapali oldugunda Carl 51 oldu.

“Ben kolayca baska bir is almis olabilir. Is arkadas bir sürü vardi ama ülke genelinde yarim tasinmaya olurdu. Bunu yapmak istemedim.”

Bob olan konumu firma ile 23 yil sonra ortadan kaldirildi bir mühendisti. Bu ay süren derin bir depresyon içine onu gönderdi.
“Hatta sürücü olabilir.”

Onun psikiyatrist yardimiyla, Bob hayati-esi, oglu ve onun yasam boyu hobi, kus gözlemciligi en önemli ne tanidi.

“Doktorum her gün kus gözlem gitmemi söyledi. Orada sulak alanlar üzerinde bir vizyonu vardi iken. Ben kurumsal hayata geri gidemedim.”

Bir is için planlari ile ilerlemeye dayaniklilik ve kendinizi inanç bir sürü alir. Carl zamanda zihin onun devlet konustu:

“Ben korkmus degildi. Ben hayatta degilim. Ben iflas genç-gitti iken, berbat malzeme bir çok sey kaybetti. Basarisiz hakkinda iyi bir sey, basarisizlik korkusu üzerinde alir olmasidir. Sizden ögrenmek Hatalarinizi. ”

Hem erkek hem de iç ve dis çok arastirma yaptim. Bob o kuslar, çocuklar, doga, egitim, fotograf, ve çevre sevilen tespit. Her sey o bu dahil etmek gerekli izlemistir. Bir keresinde esaslarina açikti nasil yapilir Bob kucaginda indi.

“Ben Franchise bilgi için aramak için bir dergide bir reklam gördüm. Aklim hemen olanaklari ile çikardi. Düsünüyordum satis mekanlari aramaya basladi ‘Ben bu konumda çalismak nasil acaba?’ Bir Cumartesi günü reklam gördüm. Sali ben sirket adi bu. Persembe günü paket vardi ve asagidaki Sali günü bunu da ondan geri vardi. ”

Carl seçenekleri bakarak, zamanini aliyordu. Onun degerleri kisilik bir sevgi ve olumlu bir ortam olusturmak için bir arzu dahil.
Onun planlari gündelik konusma ile basladi.
“Dostlarimla sonra. Bu bina sahibi yil önce bir restoran olmustu ama kötü yönetilen olmustu. Ve bir sekilde baska bir kurma fikri geldi. Ilk basta birkaç bira üzerine kadar yucking, etrafinda palyaçoluk, ama biz daha ciddi baslarken.

Bob bebek kullandi, ama 1995 hala yararli internet. Carl onun pazar tahmin etmek için düsük teknoloji yöntemleri kullanilir.

O kavsakta araba sayiyorum 11:00 4:00 itibaren 15 gün geçirdi. Biz is olurdu durdurmak için bunlarin yeterince büyük bir yüzdesini alabilir düsündüm.

Bob adli bir kitap, [Webster, B. 1.986 Amacom, New York] ona teklif incelemek için Franchising için Insider Kilavuzu kullanilir. Carl onun araciligiyla seyler düsünmek yardimci restoran isinde basarili bir arkadasi tarafindan danismanlik yapildi. Onlar is planlari gelismis ve kapilarini açti.

Ilk yil hem isletmeler için zor oldu. Yanlis hesaplamalar ve hatalar hem sahipleri çile gönderdi.

Ilk basta Carl hazirlama ve gida hizmet hakkinda hiçbir sey bilmiyordum.

“Restoran overstaffed ve ödenme. Benim için çalisan insanlar tarafindan rehin hissettim. Seyler bir süre için orada oldukça zayif vardi. Biz kapilari açabilir, bazi gün merak ettim.”

Bob evrak bogulmus ve muhasebe kayitlari berbat var.

“Arti Günümüzde franchise çiftleri basarili magaza ve yeni baslayanlar olmaz ki. Ben gerektigi gibi ben fazla stok dört kat satin aldi. Vendormart deli gitti, ancak bu önlemler geri sonra yerinde degildi.”

Eylül Bob’un deposunda onuncu yildönümünü kutlayacak. Bu Top 30 En-Gelistirilmis magazalar arasinda üç kez kabul edilmistir. Bu yilin Subat ve Haziran ayinda yaptigi magaza toplam satis 320 sayisi 2 disinda oldu.

Carl restoran dört yil içinde bunu yapmak olsaydi o bilirdim tavsiye edildi. Bu onlar iyi olurdu üç sonra açikti. Bugün yedi yil sonra da genisletmek için ariyoruz.

“Biz zengin almak degil ama kendi kendine yeten konum ve iliskiler paha biçilmez.”

Onlar Dean ve onun gibi digerleri için sonradan ne tavsiye var mi?

Bob “seni seviyorum ne bul ve firsat olusturmak. Retooled degistirmek-olmak için istekli olun. Bir rut sikismis alamadim. Eger basliyoruz Ve gelir baska bir kaynak var lazim” diyor.

Carl “Biz fena halde ihtiyacimiz ediyorum isletme sermayesi hafife. Ve olsaydi bina kendi ediyorum üzerinde bunu yapmak için. Orada yapmak istiyorum gelismeler ama ben ev sahibi ile sinirli degilim.” Ekliyor

Bu yüzden geri Dean, için o pazarlama dönmek için karar degilse kim, var olan bir restoran isletme satin bakiyor. Nerede bir yil içinde olmak istiyorsun? Seninle tekrar kontrol zaman ne diyecekler?
“Ben tam olarak ne ben mi yapiyorum. Dogru seçim yapti ve bu konuda heyecanliyim.