Kendinizi çok tekrar istenir ise, bir problem_ var

Net diksiyon sizin eksikligi hatali veya ses size profesyonel basarili olmak için beklemek durumunda çözülmesi gereken bir sorun oldugunu söylemek 1. zaman anlasilmasi degil, hacim olarak çok yumusak olup olmadigini olsun.

Günümüzün hizli ve öfkeli is dünyasinda, sürekli kendini tekrar gerek sizin ve dinleyiciler hem de zaman kaybidir. Ayrica boot sinir bozucu! Insanlar cevap beklemek zorunda istemiyorum. Onlar etrafinda 1. zaman istiyorum.

Duyulmaya olmayanlar için baska bir sorun onlara sahip olabilir olumsuz psikolojik etkisidir. Eger tatli dilli iseniz, örnegin, benlik saygisi yardimci olmuyor, üzerinde konustuk ediliyor çok yüksek bir olasiliktir. Size kesintiye neden oldugunu söyleyerek ne oldugunu düsünüyorum olsa da, daha muhtemel oldugunu dinleyici kendinizi tekrar isteyen lastik. Bu sözlerin duyamiyorum çünkü Böylece sözlerin çok stok koymak degil egilimindedir. Gerçekten bu kadar basit.

Sizin için cevap, tatli dilli ise, ses normal bir hacimde konusmayi ögrenmektir. Eger tatli dilli iseniz, o zaman ses normalin altinda oldugu için kelime Normal bu açiklamada önemli bir kelime. Ortalamasinin altinda. Ben hacmi hakkinda konusurken, ben normal bir ses 1.00 ise, tatli dilli ses yere .8 veya .85 civarinda oldugunu benim müsterilerine açiklar. Eger Ses Düzeyi 1,00 konusmayi ögrenmek kadar,, arabada, ya da mutfak masasinda, masanizda rahat duyulmayacaktir.

Öte yandan, size anlasildigina degil çünkü kendinizi tekrar isteniyor,, ben daha belirgin konusma uygulama öneririz. Bir vurgu sorunu olmali, hedef, onu ortadan kaldirmak sadece o kadar temiz degil.

Sorununuzu agir bir aksan veya çok yumusak bir ses seviyesi olsun, ses egitimi sorununuzu çözebilir. Yerine öncelikle bogaz ve ses kutusu güvenmek – – nasil gögüs boslugundan güç sesinizi Ögrenme net diksiyon ve normal ses ile sonuçlanir. Ayrica, bagirarak olmadan hacmini artirmak için yetenegidir sesinizi proje ögreneceksiniz.

Sizin ‘gerçek’ sesi kesfetmek ve baskalarinin bunu söylemek 1 kez anlamak için ne kadar kolay sasiracaksiniz.