… kötü gelen iyi iyi esnek isler ayiran

Tebrikler! Yani bir bebek (veya iki!) Yaptiktan sonra isgücü geri bir siçrama yapmaya karar verdik.

Anneler Milyonlarca size iki yönetmek ve yanmis olmadan ve ailenizle kaliteli zaman ödün vermeden yapabilecegi yillardir taniyoruz.

Aslinda, çogu çalisan anneler hayatlarinin her ikisi de dünyanin en iyi çünkü çok daha tatmin edici oldugunu bildirmektedir. Bunu nasil yaparsiniz?

Eger gerçekten yapmaniz gereken is gücü geri almak istiyorsaniz aileniz için zaman var ve hala bazi ekstra para getirmek için izin veren iyi, esnek is bulmak.

Sorun yasal olmayan isler satmak için baglama orada dolandiricilar bir yeri vardir oldugunu.

Nasil kurgu aslinda ayri mi? Basit. Iyi esnek is bazi ortak özellikleri vardir.

Yeniden girmek isgücü için hazirlamak gibi bir yol kat herhangi bir is teklifi göz önüne alindiginda bu özellikler için bakmak gerekir:

Kisa Commute – Sen herhangi bir gün için elde fazla 20-30 dakika harcamak zorunda degilsiniz bir is istiyorum. Neden? Eger sürüs harcadiginiz süreyi geri kesmek ve ailenizle harcama kaliteli zaman miktari artacaktir. Eger aile birincil velayete olmadiginiz sürece, her gün ise 30 dakikadan fazla sürüs için hiçbir neden yoktur. Sadece zaman ve enerji israf olacak.

Esnek degil Sert Programi-Artik istediginiz zaman gelir ve herhangi bir gün istediginiz saatlerce olarak çalismak saglayacak bir is bulmak zor bir zaman olacak. Ancak size haftanin belirli günlerinde esnek çalisma saatleri için izin verebilir bir is bulmak, hatta haftada yerine bes dört gün çalisir. Ayrica, söylemek daha uzun bir ögle yemegi mola doktor bir hasta çocuk almak ya da bakim gelen birini almak gerekiyorsa bazi esneklik saglayan bir pozisyon için bakmak gerekir. Isvereniniz size erken bir dakika birakmayin emin olmak için 5 o saate kapida karsilamak için gidiyor, o zaman is esnek degildir ve baska bir sey bulmaliyiz.

Çalisma Saatleri ve Ödeme uyumlu – Eger 60 saat haftada çalisma gerektirir ve sadece 40 için ödeme yapar bir is için gitmeyin. Paraniz sabit Kazanilan, ve yaptiginiz her dolar aileniz uzakta harcanan zaman oldugunu. Size en ‘paranin karsiligini bang’ almak ve terbiyeli öder ve saat makul her hafta çalismasini gerektiren bir is bulmak önemlidir bu nedenle.

Faydalari – Her zaman bir is size fayda çesit sunuyor görmek için sabirsizlaniyoruz. Sadece yari zamanli geri gidiyoruz bile, birçok isveren artik yari zamanli çalisanlara para ve bazi fayda saglar. Eger faydalari makul sanmiyorum, daha fazla isteyin. Eger bir isveren sizin gibi kaliteli adaylar çekmek vermek için istekli oldugunu asla bilemezsiniz.

Açiktir ki dolandiricilik isleri önlemek isteyeceksiniz. Bir is gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, büyük olasilikla gerçek degildir. Bunu çalisma konusunda ödevini yapmak için emin olmak istiyorum.

Isleri yüzlerce hedef anneler evde kalmak isteyen, ve bunlarin çogu mesru olmadigini orada vardir.

Eger emin degilseniz, sirket mesru oldugundan emin olmak için yerel daha iyi is bürosu arama ve en azindan referans isteyin … daha sonra bunlari kontrol edin!

Harika bir is bulmak ve hala bir kariyer ararken aklinizda yukaridaki noktalari tutmak sürece, çocuklar ile zaman tadini çikarabilirsiniz!