kötü hareket için yardimci

Tekrarlayan stres yaralanma farkli seyler bir dizi neden vardir. Arastirma belirli neden türü veya yaralanma veya zarar bagli oldugunu buldu, bu olusur. Tedavisi için gerekli eylem en iyi ders belirlemek için, tip uzmanlari ilk aslinda yaralanma neden belirlemek gerekir.
Tekrarlayan stres yaralanma, ya da RSI, ortak çok fazla gerginlik ya da stres varsa neden çok bu kosullar taninan adidir. Belirli bir eylem bir tekrarlayan bir sekilde yapildiginda, yaralanma bu tür gerçeklesmesi yatkindir. Burada tekrarlayan stres yaralanma çesitli nedenleri tanitildi olacak.
tekrarlanan
Tekrarlanan hareketleri RSI en sik nedenlerinden biridir. Bu belirli etkinlikleri, tutarli olarak tekrar tekrar yapilan ve eger, aslinda zaman içinde travma belirli bir düzeyde neden olabilir oldugu tespit edilmistir. Bu travma, vücudun yaralanma belli bir bölgede neden olabilir. Birçok onlar sert ve kaba bir sekilde, tekrar deneyimleri alaninda çalismak zorunda olduguna inaniyorum, ama bu sadece durum böyle degil. Basinç herhangi bir tür ya da belirli bir zaman miktari, yaralanmaya neden olabilir.
temel yaralanma
Temel travma da tekrarlayan stres yaralanma söz konusu önde gelen nedenidir. Travma belirli bir bölümünü, ya da vücudun özelligi rahatsizlik bir seviyesidir. Vücudun bu yasandiginda, bu zayiflama süreci neden olacaktir büyük bir ihtimalle. Bu zayiflatir gibi, dokularin, eklem ve kas ve bu alanlarda bile inflamasyon tatili yasamak için ortak olabilir. Bu durumda, diger durumlarda ortaya çikar ve ayni zamanda deneyimli agri miktarini artirabilir. Bu dogal onarim süreci içerir. Onarim islemi hasar görmüs bölgenin geri olusturmak için çalisir. Bu durumda, bu etkilenen vücut parçasi sinirli hareketlilik ve hareket genel aralik elde çok fazla artabilir.
eksik ergonomi
Kötü ergonomi henüz tekrarlayan stres yaralanma baska bir nedenidir. Vücudunuz belirli bir sekilde çalismak için tasarlanmis, ve biz kötü ergonomi mesgul zaman, bu tekrarlayan stres yaralanmalari olacagini çok büyük olasilikla edilir. Bu vücut hareket etmek ve dogru hareketler için önemli olan vücut bölümlerine gerilim uygulamayin sekilde tasinmasini, vücudunuzdaki dolasimini etkiler, yanlis kaslari kullanmak, ve onlar için rahatsiz pozisyonlarda kemik koymak zorlayabilir. Size bu tekrarlayan stres yaralanmalari önlemek için isterseniz uygun ergonomi ile yakindan tanimak çok önemlidir.
özet
Görüldügü gibi tekrarlayan stres yaralanmalari birçok nedeni gelebilir. Baska faktörler de her durumda stres katki olarak kabul edilmelidir. Kilolu ya da hamile olmak ya da genel olarak yüksek stres seviyeleri olan kesinlikle bazi eklemleri üzerinde bir otoyol alabilir. Bir kez tüm bu faktörlerin doktorunuz tarafindan reçete edilebilir tedavinin en etkili ders öncesi dikkate alinmasi gereken, tekrarlayan stres yaralanma teshisi kondu.