kurallar cemap 3 geçmek için

1. Sorusunu okuduktan sonra baskasinin ayakkabi kendinizi koyun. Bu bir mortgage broker ya da yapi kooperatifi yöneticisi olabilir. O kisi, AOS ayakkabi kendinizi düsünün ve sonra soruyu cevaplamak için deneyin.
2. Kendi ürün yelpazesi size yardimci olur ragmen sinav jenerik ürünler degil sizinle basa gelebilecek belli olanlar etrafinda dayali olarak, her zaman jenerik ürünler düsünüyorum.
3. CeMAP sorular, piyasada bulunabilen maceraci politikalari kullanmayin. Genellikle çok dikkatli kredi politikalari kullanin.
4. Tüm 3 bölümden bilincinde olun.
5. Eger bütün kagit, tüm 10 çoktan seçmeli sorudan olusan yani 6 vaka çalismalari tamamlamak için 2 saat var, bu yüzden her vaka çalismasi 20 dakika öneririz.
6. Kagit göndermeden önce hesaplamalara Tamir.
7. Sorulari çözmek için deneyin anahtar kelimeler ve davanin çalisma cümleleri bir kenara not edin ve.
8. incelemek için daha kolay Is Kurallari Mortgage Davranis yapmak, Zihin haritalama çaba
9. Elbette, bu sorulara ihmal don, AOT ilk cevabi biliyorum ve bir sonraki vaka çalismasi üzerine hareket önce onlari dönmek.
10. Daima standart çoktan seçmeli soru stratejileri tutmak ve cevaplara gözetleme olmadan iki kez soruyu okuyunuz.
11. Bu çok size yardimci olacaktir her zaman oldugu gibi vaka çalismasi bilgileri geri soru ilgilidir.
12. CeMAP 3 kagit, bir sonraki soruya soru baglanti bir çok. Örnegin, ilk soru uygun bir ürün seçmek için sorabilirsiniz. Bir sonraki soru bu ürün ile ilgili bir soru soracaktir. Zaman zaman, eger,, soru bir cevap emin degil Aore da soru 2 soru olasi cevaplari kendi bellek çalistirabilirsiniz. Bu yüzden, baskalarina cevaplara ipuçlari için diger sorulari görüntülemek için mükemmel bir fikir AOS.
13. Gidiyor en iyi tekniktir ve her zaman bir cevap size yol açabilir gibi CeMAP kullanimi ortadan kaldirilmasi her soru için size degildin, AOT çok emin. Eger cevabi oldukça emin olsa bile bu konsantrasyon devam yardimci olarak, yanlis cevap yok.
14. Eger vaka çalismasi okumak ve her zaman sinav sirasinda aktif kendinizi tutmak gibi bos bir kagit parçasi en önemli bilgileri not almak, bu konsantrasyon yardimci olur.
15. Yöntem ve eski ipotek planlari sinav görünür unutmayin. Örnegin, stabilize ve düsük baslangiç ??ipotek cenneti, ilk 90, AOS ama insanlar hala olabilir çünkü satildi AOT ve bu nedenle test edilir.
16. Eger bir sonrakine devam etmeden önce, zihninizden tamamen son vaka çalismasi unutmaya çalisin.