lisans bos ve kredi krizi

Bu en son ise mezunlari finans sektörü zarar zaman gidelim gereken ilk olanlar olmalidir bu is kesme yazili olmayan bir kuraldir. Bu AIB gibi digerleri,, yil ise alim programlari ortadan kaldirmistir Bazi bankalar yeni mezun ise çabalarinda kararli bulunmaktadir. Peki ne tür mezunlari gerçekten istiyorlar? Bugünün yoksul is piyasasinda öne mezunu için bazi yollari nelerdir? Potansiyel ilk sayaçlari için görünüm nedir?

Bankalar zorluk kabul ama, banka sektöründe gözlemcilere göre olabilir, mezunlari için mevcut daha az is ilanlari vardir. Bazi mezunlari yasiyor ve bu AIB gibi bankalar bu yil ise alma çabalarini bir bekletme oldugu gerçegini oldugunuz baskiya ragmen, olumlu isaretler görülebilir. Citi büyük isten dünya çapinda ortaya çikarmistir bir banka olmasina ragmen, 2008 yili için ise mezun sayisi 2007 sayi ile senkronize edilir. Morgan Stanley ve Deutsche Bank da yüksek lisans ise alim programlari ile tam yürürlüktedir. Hatta 5.500 isten tanitti UBS, geçen yil gibi bir ise alim sezonu düzenlemeyi planliyor.

Onlar daha önce var daha Goldman Sachs anda yaz için daha fazla kisi ise. Bu yaz, 400 stajyer kendi yerlesimleri baslayacak. 2009 yilinda yaklasik% 75 kalici istihdam sunulacak inaniyoruz. Istihdam sahne gerçekten kadar ticari bankacilik alaninda söz konusu oldugunda, bakmak basliyor. Barclays, onlar globel perakende% 48 oraninda büyümesi yeni ise rakamlar ve yil için ticari bölüm ariyoruz. 2009 yilinda baska bir artis görmek için bekliyoruz.

Bankalar geçmis hatalarindan ders gibi görünüyordu çünkü Mezunlar kolay dinlenebilir. Çesitli bankalar yerine finans sektöründe ise çok kötü son ne zaman 2001-2002 yillarinda yeni mezun ise muhasebe islerini doldurmak zorunda kaldilar. Bu bir daha olmayacak, mezunu isler nitelikli insanlara açik olacak böylece.