maksimum görüsme güven nasil

Eger görüsmeler için gittiginizde midenizde kelebekler var mi? Sonuç gelecekteki yasam ve refah için çok önemli ve aileniz ve sevdikleriniz bu zaman pek de sasirtici.

Zaten özgeçmis yazma üzerinde emek ettik ve simdi bir görüsme ihtimali bakmalidir. Birçok kisi gibi potansiyel zarar olabilir dikkatsiz bir tutum olmasina ragmen dehset hissi anlasilabilir bir durumdur.

Biz güvenle dolu her görüsme içine gidebiliriz Her iki durumda da, ne kadar iyi olurdu. Sadece daha keyifli bir deneyim olacak ama ayni zamanda basari sansinizi önemli ölçüde artmistir ve bunun sonucunda görüsmeci üzerinde çok olumlu bir etkisi olacaktir.

Iyi haber çözüm ögrenmek için sasirtici derecede basit olmasidir. Bu süpheci olabilir o kadar kolay aslinda, bu yüzden bana açiklamak iken ayi ile lütfen.

Belirli bir melodi aninda hayatinda önemli ya da eglenceli etkinligi hatirlatmak nasil biliyor musun? Belki de esiniz bir araya geldi popüler bir melodi var. Hatta bizim ayar olarak bakin olabilir. Ya da nostaljik derleme albüm kadar popüler olmasinin nedeni de bu mutlu anilar, geri getirmek gençken sarkilari.

Bu sarki duydugunuzda yine onlar hemen geçmisten hatirliyorum zihin mutlu çerçevesinde geri koyar bir tetikleyici olarak hareket ederler.

Yani sira mutlu ve pozitif tetikler, çogumuz da olumsuz tetikler deneyim. Bu sik sik olur birisi, genellikle yakin bir aile üyesi, her zaman bize rahatsiz tekrar bir sey. En iyi ihtimalle sadece tahris olabilir ama, en kötü ihtimalle, biz kontrol etmek zor buldugunuz bir öfke içine gönderilebilir.

Eger beyin olumlu ve olumsuz tetikler bilinçaltinda tepki oldugunu anlamak sonra, bu ne istediginizi degil eger tepki degistirmek için harekete geçmesi çok kolay.

Ilk adim bir röportajda çok söz artik güvensizlik ya da umutsuzluk duygulari üzerinde getirecegi karar vermektir. Bunu kendinizi tanitmak için iyi bir firsat dikkate bilinçli bir karar olacaktir. Simdi burada önemli bir parçasidir …

Hiçbir gürültü ve rahatsizligi ile sessizce oturup ve fevkalade emin ve mutlu hissettim bir zaman düsünüyorum. Eger bir spor oyuncu iseniz, bu sizin veya ekibinizin büyük bir basari vardi bir son olay olabilir. Bu ilk sey basarili çocukluk bir olay olabilir. Eger yüzmeyi ögrendim ya da bisiklete binmek zaman sevinç hissettim. Ya da okul oyun ya da koro iken aldiginiz alkis. Bir ebeveyn sen ne akilli bir kisi söylediginde sadece olabilir.

Ne olursa olsun olay, simdi hatirlamak ve kafanizda bunu tekrar. Bir film ekrani yeniden yürürlüge koymak durumunda kendinizi bakin. Söylenenleri hatirliyorum. Etrafinizdaki sesleri duyun. Sahne Technicolor oynamaya bakin. Yasadiginiz duygulari unutmayin. Orada edildi kokuyor ne fark – ister ter veya çiçek, toz veya duman.

Isin püf noktasi olarak canli olabildigince deneyimi yeniden yasamak için. O mutlu ani yeniden yasamak gibi ve bunu güven ve sana yumruk sikmak istediginiz dünyayi fethetmek olabilir duygu dolu zaman.

Bu sabah her ve yine her aksam tekrarlamak istiyorum. Bu çok önemlidir. Zaman ve gün boyunca olmak için sakin bir yer varsa, istediginiz siklikta olarak tekrar ama en azindan günde iki kez bunu lütfen. Her firsatta size grafiksel olarak ve canli bir sekilde mümkün ve her firsatta da mutlu ve kendine güvenen olay yeniden yasamak emin olmasi gerektigini unutmayin, size deneyim yükseklikte oldugunda size yumruk sikmak çok önemlidir.

Bir kez birkaç kez bu deneyin bu egzersizi yaptim. Eger günlük is hakkinda gidiyoruz gibi size yumruk sikmak istiyorum. Ve bunu yaptiginizda size oldukça sasirtici bir sey olur bulacaksiniz. Hemen mutlu ve fevkalade emin hissedersiniz.

Ne yaptin mutluluk ve güven duygusu ile sikili yumruk tetik iliskilendirmek için beyin yetistirmektir.

Bu hemen ise yaramazsa, pes etmeyin. Görsellestirme tekrarlayin ve tüm duyularinizi kullanarak yeniden yasamak için çok ekstra deneyin. Görüyorum. Hissediyorum. Duyun. O koku. Hatta tadi.

Bazi insanlar sadece ise sikili yumruk tetikleyici için egzersiz iki veya üç kez yapmak gerekir oldugunu göreceksiniz. Digerleri için daha pratik sürebilir. Beynin çalisma biçimini çünkü Ama tetigi herkes için çalisacak.

Simdi düz durmak görüsmeci ofise davet zaman, uzun yürüyüs ve yumruk sikmak. Beyniniz tetik ve yüce mutluluk ve güven üzerinde sel olacak hissi tepki olacaktir.

Sizin mutlu ve kendinden emin egilim Algilama, görüsmeci size dogru olumlu tepki verecektir. Ve görüsme her ikiniz için de zevkli bir deneyim olacak. Sizi istenir bile
bir yetenek testi size son derece güvenle yapabilirsiniz. Güle güle kelebekler, merhaba altin gelecek.