mezun sigorta en iyi firsatlar bulmak

Ingiltere genelinde mezunlari için birçok endiseleri arasinda otomobil, saglik ve dis sigortasi en iyi anlasma bulgudur. Üniversite yillarinda, ebeveynleri ve üniversitenin yardim çalismalarini kendi zihin tutmak için bir ögrencinin saglik dogru katkida bulunur. Ancak, yüksek sigorta maliyetleri sok mezunu için sarsici olabilir. Temel giderleri harcamak çok para olmadan, mezunlari hayati hizmetler için onlar için en iyi firsatlar bulmak gerekir. Esnek kalan ve önemli hizmetler alirken sigorta tasarruf için mezunlari için yollar bol vardir.

Üniversite mezunu ihtiyaç duydugu en önemli sigorta saglik sigortasidir. Kontrolleri, ilaçlar, ve acil durum prosedürleri kapsayan, saglik sigortasi is günü cevapsiz ve üretkenlik kaybi önlemek isteyen profesyoneller için bir güvenlik battaniye oldugunu. Birlesik Krallik birçok sirket önemli ölçüde genç profesyoneller baska planlari tamamlamak için kendi saglik sigortasi erken yatirim gerektigi anlamina gelir sirketinin sagladigi saglik sigortasi, kestik. Büyük sirketler ile pozisyon arayan mezunlar için en iyi hareket geçici saglik sigortasi bulmaktir. Mezunu sirketi faydalari baslayincaya kadar genellikle süren alti ay, geçici saglik sigortasi temel ihtiyaçlari kapsar. Digerleri için, düsük bir muafiyet ile bir kalite politikasi yatirim yolda tibbi tasarruf anlamina gelecektir.

Sigorta bir diger önemli türü dis sigortadir. Dis sigorta dis temizligi kapsar, X-isinlari, kontrolleri, ve diger hayati hizmetleri dis hijyeni korumak için. Sigorta Bu tür genellikle sirketin faydalari paketleri disinda birakilmistir veya kötü kapsama alani saglar planlari ile temsil edilmektedir. Saglik sigortasi farkli olarak, mezunlari ciddi uzun vadeli bir dis plani yatirim gerekir. Dis sigorta mali harabe neden yaygin ve acil dis sorunlari karsi korur ve sagladigi kapsama düzeyi için nispeten ucuzdur.

Mezunlari erken profesyonel kariyeri boyunca tutmak için gereken bir daha önemli bir sigorta poliçesi otomatik sigorta oldugunu. Otomatik sigorta fiyat bagli olarak genis bir hizmet yelpazesini kapsayan, ancak çogu politikalar bir araba kazasinda sirasinda küçük dis hasar, çekici araç servis ve yasal sorumluluk kapsamaktadir. Bir otomobil ile herhangi bir yüksek lisans için, sigorta olan sosyal sorumluluk ve önemli bir yatirim hem de. Otomobil kazalari geliyor Dava pahali ve zaman sigortasi olmayan yogun olabilir. Yani sira, bir kaza sonucu bir araca yapilan hasar da pahali olabilir. Otomatik sigorta hasarli araç tamir sürecini hizlandirmak ve herhangi bir hukuki sorunlari gidermek yardimci olur.