moda fikri tüm stil danismanlik, ya da madde oldugunu

Moda ve stil genellikle çogumuz kovmak kavramlar degildir. Biz hafife gördügümüz almak, ve biz yüksek sokak giderken bu da magazalarda sunulan ne çünkü genellikle sadece en son trendleri ve moda içine almak. Bazilari için ise, moda daha bir din gibidir: onlar mevcut egilimler için dergi düsürmekten ve kedi en son görünüyor yürür ince eleyip sik dokumak. Bir moda süpheci konum olsun ya da olmasin, moda Ingiltere ekonomisi için hayati önem tasimaktadir: bu high-end moda artik her yil ekonomiye 21000000000 £ katki oldugu tahmin edilmektedir. Ancak, sektöründe çalismak için almak kadar beklediginizden daha zordur. Ayrica, sektöründe bir isim yapiyor ve bir itibar disari oyma yardim, danismanlik ve rehberlik olmadan, tüm ama imkansiz. Eger iç parça ve kisiler ile bilmeyi sürece, o gelecek servet için kapilari sikica kapali. Yani yüksek moda dünyasinda bir tavir almaya karar verdi ve Moda Fringe fikri ile geldi. Moda Fringe yillik bir projedir, terbiye, danisman bulmak ve Ingiliz moda tasarim içinde kesfedilmemis yetenek tesvik etmek baslatti.

Moda IMG küresel kaynaklari, etki ve uzmanlik kullanarak anahtar bilesenleri, kurumsal markalarin baglayan, küresel çözümleri saglayicisi – Moda Fringe kavrami IMG Moda ile isbirligi içinde Colin McDowell, MBE, tarafindan 2003 yilinda kuruldu. McDowell, bir moda tarihçi ve Sunday Times Stil Katilimci, Ingiliz moda kenar özgünlük kesim bir güç olarak yerini yeniden saglamak amaciyla, genç yetenek hedef için gerekli hissettim beslenen ve yaygin olarak terfi. O en yetenekli genç tasarimcilari hak tüm rehberlik ve danismanlik destegi var olmasini saglamak olacaktir Londra Moda Haftasi ile ayni tarihte dinamik bir yillik saçak olay, evreleme fikri üzerine vurdu. McDowell inanci Ingiliz moda güçlü tutmak için, yeni sürdürülebilir yetenek giris canlandirdi gerektigini oldu. Moda Fringe Bu yetenek için ülke çapinda arama.

2011 zorluk Londra moda sahnesinde macera ve yaraticilik duygusu yeniden icat oldu. Moda Fringe amaci Vivienne Westwood, Hüseyin Çaglayan ve geç Alexander McQueen gibi dünya standartlarinda tasarimcilarin zengin gelenekleri devam edecegini tasarim ve yaraticilik hem de üstün, ikonoklastik yetenek desteklemek ve tesvik etmek oldu. 2011 Moda Fringe ödülü sahibi tarafindan gerekli nitelikleri belirlenmesi, tutku, kendine inanç ve güçlü bir estetik, hem de olaganüstü özgünlük giysi olusturma yetenegi, ama arkalarinda gerçekçi pratik zeka ile. Moda Fringe olabilir sadece hayal yetenekli insanlar için bakti, ama bu hayali gerçege dönüstürmek için irade ve kararlilik vardi. Kazanan sonunda kendi uygun ve karli bir is kurmak istiyorsa yildir her sey için savasmaya hazir gerekiyordu.

Bir tasarim is Kosu siki çalisma, özveri ve sadece moda tasarimi ama is bir çok bilgi alir. Anlasilir çalismak ve moda tasarimi en iyi isimleri ögrenmek için bu özel firsati için uygulanan yüzlerce: sadece 10 aday ragmen yari finale araciligiyla yapti. Bunlardan, sadece en iyi 3 destegi danismanlik için nitelikli. Onlar Anne Sürahi, Selfridges Genel Müdürü, Bel Jacobs, Metro Gazeteler, süpermodel, Claudia Schiffer, yaratici yönetmen, Roland Mouret ve Profesör Roy Seftali, Yüksek Lisans Portföy Dekani, Londra Moda ve Stil Editörü olusan uzman bir jüri tarafindan degerlendirildi Moda Koleji.

3 Finalist Nisan 2011 yilinda ilan ve Moda Fringe Koleksiyonlar çalisan Haziran, Temmuz ve Agustos aylarinda geçirmisti. Bu süre içinde sanayi ve teknik rehberlik, tasarim, basin ve satin alma gelen is tüm yönlerini kapsayan, yogun bir rehberlik programi yer aldi. Moda Fringe fonlar, Moda London College stüdyo alani, ve kapsül koleksiyonu için 12-15 “görünüyor” olusturmak için teknik yardim saglamak. Finalist moda armatür isimlerinden bazilarinin beyin almak ve Dolce & Gabbana gibi önemli isimlerinden, Donatella Versace, Marc Jacobs, Massimo Ferretti, Miuccia Prada ve Anna Wintour, Vogue editörü yardim ve rehberlik rehberlik için diyebiliriz basardik . Bu yilin moda Fringe için seçilen üç finalist, Fyodor Golan, Heidi Leung ve Nabil El-Nayal yillik Londra Moda Haftasi’nda bu hafta görücüye kendi kapsül koleksiyon vardi.