mülakat ipuçlari ve püf noktalari – beceri ve yeteneklerini pazarlama konusundaki tüm

Bir kisi ön görüsme hazirlik olmadikça uygun beceri setleri sahip kadar yeterli degildir ve. BT ortaya çikabilecek ve ayni cevabi bir kazanan ve sadece bir sorun suçlama ya da vurgulamak bir kalp olmalidir soru türü hakkinda bir fikir sahibi olmak gereklidir.

Bir röportaj nedir?
Is arayan bakis açisindan, bir röportajda böylece belirli bir yazi için en uygun aday olarak kendini projelendirme, pazarlama kisinin beceri ve yetenekleri ilgilidir.

Isverenin bakis açisindan, görüsme belirli bir yazi için adaylarin istihdam yargilamak için bir araçtir.

Bir röportajda, aday önce konur sorulari özel adaylarinin kisilik özellikleri içine bazi anlayislar disari çekmek için isveren tarafindan formüle edilmistir.

Genellikle taze siper ve bunlarin fikir almak için yeterlidir gibi “neden ates edildi?” Vb bir dizi soru vardir. Bu gibi paradoksal gelebilir, ama en iyi cevabi her zaman dogru cevap degildir. En iyi cevap amaci ve çözümleri ve olumlu bir sonuç üzerinde oldukça suçlamak ve ölü analizi daha odaklanir biridir.

Her zaman göz önünde bulundurun
• zor mülakat sorulari karsisinda sakin kalmak için.
• objektif kalir ve çözüm odaklanmak için sorun degil
• degil kötü agiz veya geçmis is arkadaslari veya patronlar herhangi bir suçlama
• rahatsiz edici sorular sirasinda kontrol ve beden dili dikkat etmek
• görüsmeden önce geçmis is ile ilgili her türlü rahatsiz soru uygulama için
• belirlemek ve geçmis is ile ilgili rahatsiz edici reaksiyonlar kabul ettiklerine dair dikkat etmek
• geçmis is deneyimleri burada tekrar etmez emin olmak için görüsme için yeterli sorulari sahip olmak, soru ince olmali ama size teklif eger veya is almamalidir karar vermek için yeterli bilgi verebilir.
• yalan söylemek asla – fena halde zor bir soru sirasinda cazip bile
• Geçmiste is birakma kosullarina hayal kirikligi, öfke ya da hayal kirikligi göstermek için degil.
• Daha önce geçmek ve hos bir olmasa bile tecrübe disinda kazanmis oldugunu göstermek için.

ICA bu ön görüsme hazirlik Muhasebe alaninda iletisim, kisilik gelisimi ve genel kapsamli bilgi beceri setleri edinme kadar önemli olduguna inanmaktadir. Ögrenciler, bilgisayar temelleri, Finansal Muhasebe paketleri, aslinda is gereklidir Gelismis Hesaplar Egitim, Vergilendirme, Vergi ve Hizmet Vergisi, ROC, Bordro ve yatirim ve Bankacilik gibi konularda pratik bilgi sahibi böyle bir sekilde egitilmistir.

CA, CS, ICWA, MBA ve çok nazik bir sekilde her birey besleyici yüksek nitelikli bilgisayar uzmanlari dahil son derece yetkin fakülte bir grup. Sinif çalismalari onlara pratik pozlama ile teorik bilgileri uzlastirmak için saglamak amaciyla canli veri gerçek projelerle atamalari içerir.

Onlarin teknik olarak güçlü ise alim algi ile sürekli aktif Yerlestirme bölümü zaten dikey genelinde basariyla 30000 + adaylar yerlestirmistir. Son aylarda yeni bir tüy bizim adaylarin yurtdisi yerlestirme ile bu kapagi eklenmistir.