Mumbai en iyisi isleri ile yüksek uçmak

BT / ITeS Is gösterisi üst Isverenler olarak oynarken, grafikler kaya devam ediyor. Bir milyondan fazla is IT ve bu yil ITES en büyük iki is sektörlerinde olusturuldu. BT Mumbai islerin ortaya çikmasi teknik is arayanlar için sicak bir hedef için dönüstürdü.

BT Mumbai Isler senaryo, kisi sayisi siddetle artan üst çentik sirketleri ile isitmali. IBM daha bir on yil için Hindistan’da mevcut olan ve Hint BT Sektöründe liderlerinden biridir. IBM Hindistan 38.500 çalisani vardir ve Hindistan’in en büyük MNC isverendir. Nextstep IBM tarafindan onaylanmis, ve mümkün olan en yüksek düzeyde olan tek ISV (Bagimsiz Çözümler Satici) ama bir “ISV Avantaji” ortagi olan olmustur. Karsilastirin Infobase kendileri için zor ve oyma nis çalisma inaniyorum birçok, kararli yetenekli ve hirsli genç BT uzmanlari için ev haline gelmistir. KPIT Cummins benzersiz uygulamalari beslemek için bilinen bireysel ve takim düzeyinde hem de tesvik tanima. Accenture dünyanin önde gelen yönetim danismanligi, teknoloji hizmetleri ve dis kaynak sirketlerinden biridir. Sirket dünya çapinda 48 ülkede 115.000 kisi ve ofisleri üzerinde bulunmaktadir. Advance Bilgisayar Hizmetleri Limited yüksek düzeyde ve essiz bir bilgi teknolojisi kararlari ile taninir. Polaris simdi yirmi yildan fazla dünyanin önde gelen finans kuruluslari için yazilim uygulamalari gelistirmektedir ve teknoloji ile radikal is dönüsümü saglayan ön planda olmustur.

IT sektöründe çesitli ihtiyaçlarini hizmet Insan Kaynaklari Çözüm Saglayicilari bu dinamik sektörün düzenledik. Personel Arama Services Pvt Ltd her zaman müsteri ihtiyaçlarini ve kendi için hem de üstün performans için açiktir. Valuejobs Hindistan ve T & M Hizmetleri Danismanlik Pvt Limited ayni Sanayi diger adlaridir.

Yükselen yipratma orani çalisanlarinin ele tutmak için yakisikli teklifi yapmak için BT firmalari açmistir. Perks yapma, tüm büyük BT firmalari tarafindan sunuluyor, geri ESOPs vb ücretsiz ögle yemegi ve çalisma günleri aperatifler, çekici Sigorta Düzenleri, sirketin kiralik konaklama, araba kiralama, almak ve ikamet tüm isgücü için birakin günlük gibi ve meslegi çekici!

IT sektöründe firsatlar düzine gelmek devam ederken, tüm teknik vasifli is arayanlar Basari dalga sürme parlak sansi var!