nadiren etkin olarak kullanilan bir araç tedavi etmek için nasil

Korumak veya Nadiren Ikinci El Otomobil için dikkat çekmek için nasil – gidip uzun bir süre içinde araç terk etmek zorunda kalirsiniz, aracinizin haberdar olmak için birçok sey en iyi durumda hala ev araç geldiginde, bu yüzden vardir .

Uzun bir süre için araç ayrilmadan önce. Araba ilk yikanmalidir, o zaman faktörü asagida dikkat edilmesi gereken sunlardir:

Uzun zamandir acil fren giris bir durumda birakilirsa, özellikle üzerinde davul kullanmak araçlar için, disk frenler ile petrol arasinda yapisma olacak çünkü ilk, el freni yerini özgür bir devlet oldugundan emin olun arka tekerlekler

Ikinci adim köpük veya ahsap takoz silecekleri oldugunu. Silecek ön cam takili birakilirsa o zaman silecek lastik yavas yavas sertlesir ve artik esnek, kauçuk sonuçlari su anda kaba kullanilacak hissedilecek olacak

Üçüncü adim, bir araba lastigi için deneyin bir girisi ve bir stand-jack kullanarak, zemine sadece yol yapismaz. Amaç Kullandigimiz zaman hala rahat kalir böylece, aracin agirligi ile yük uyanik otomobilin süspansiyon ve yok etmektir

Aracinizin fazla iki haftalik bir süre içinde seyahat terk edilecektir Dördüncü adim akü yayinladi. Aracinizin fazla iki hafta içinde isitilir hiçbir zaman, bu araba aküleri etkileyecek ve ayni zamanda kolayca pilleri zarar çünkü neden, piyasaya sürülmelidir.

Besinci adim gerçekten Araç hareketsizken degismedi hiçbir düzlüge dört takoz blok veya diger sert cisimlerle, lastik saglamak varsa, egimli otopark aracinizi park kalmamasidir.

Son adim araba oda uzun süre kapali oldugundan, ortaya çikabilecek küf kokusu nötralize etmek için bir araç spreyi koymaktir. Ayrica toz çatlak içine girmiyor bu yüzden bir araba kapak ile kapatin, açik terk edilmis araba izin vermeyin.

Yukaridaki adimlari uyguladiktan sonra herhangi bir yere seyahat endise degildir.