nasil bir mutfak sanatlari kariyer için hazirlik için

Bir mutfak kariyer çesnicibasi
Bir çesnicibasi olarak, uzun saatler ayakta ve aktif olmak için üzerine denilebilir. Bu tip isler de yari zamanli ve çogu kisi isten olan zamanlarda, hangi tatiller ve hafta sonu çalisma ortak olmasi anlamina gelir.

bir üst asçi olma
Bu sektörün doruk ulasan yararlari söhret olmak ve diger ünlü insanlarla dirsek sürtünme olabilir. Birçok üst sefler Hell ‘s Kitchen Rachel Ray veya Gordon Ramsay gibi televizyonda gösterir aldik. Top sef ün çok para olusturabilir, ama bu norm daha istisna olma egilimindedir. En bireyler için daha acil faydalari kaliteli gida hazirlama ve pisirme memnuniyeti.

sizin egitim takviye
On-the-is egitimi bir yemek hazirlama isinde çalismaya baslamak için yeterli olabilir ancak bir ön veya mutfak sanatlari lisans, kariyer en temel olusturmak yardimci olabilir. Akil hocasi bir sef bulma çok büyük bir avantaj olabilir, bu tür Mario Batali gibi ünlü seflerin bir dizi sadece bunu. Sizin hayallerinizi daha fazla, daha fazla egitim dikkate almak isteyebilirsiniz. Kafa sef veya lokantaci olmak sik sik is anlamda biraz gerektirir, bu yüzden lisans is derece ve hatta MBA uzun vadeli basarisi için bir nimet olabilir. Sadece sef Tom Colicchio sormak – Tabii ki, hiçbir sey restoran girisimler geri yardimci olmak için zengin bir mutfak meraklilari ile baglantilari nasil bilmenin sehir yasamina uyum yener.

Ne olursa olsun mutfak basari için yol, sen ipler ögrenmek ve büyük gida pisirme hakkinda kesinlikle tutkulu olmak isteyeceksiniz.