nasil devreye ajan seçmek için

Her seyden önce, sizin devreye ajan alan bu tür yer almistir ne kadar bilmeniz gerekir. Ajan is deneyimi devreye en az bes yil olmalidir ve basariyla simdiye kadar almis oldugu tüm projeleri tamamlamis, özellikle bunlari sunacagiz hangi sizin gibi benzer boyutu ve kapsami ile olanlar. Bu tasarim gözden geçirme ve ön imalat faaliyetleri seçilen alanlarda çalisma deneyimleri önemlidir.

Devreye ajan ihtiyaçlarini bireysel veya belirli bir sirketin uzmanlik kombinasyonu ile yerine getirilebilir nerede yani sira, ekip yaklasimi izin verilir. Lider bir Lisansli Profesyonel Makine Mühendisi olmasi gerektigini unutmayin. Ve üçüncü sahis devreye için, gerekli ön kosullardan birisi sahibinin adina hareket edecek araci, ilgili sahibi ile proje sözlesmesi ile çatismalar neden olabilir baska bir is ekleri yok olmasidir. Ajan sahibi dogrudan istihdam saglayacak bir bagimsiz yüklenici olmalidir. Bunun yani sira, araci genel bir müteahhit ya da ona bir taseron olmamalidir. O proje ya da çok onun için taseron için mimar veya mühendis olamaz.

Bir devreye ajan diye bir kayitli profesyonel mühendis olmak ve HVAC sistemleri ‘tasarimi yani sira enerji yönetim kontrol sistemlerinin ilgili tecrübesi bulunmaktadir gerekir gibi asgari gereklerini yerine getirmek gerekir. O ayni zamanda HVAC sistemleri ve enerji yönetim kontrol sistemleri için sorun giderme gibi alaninda operasyonda bilgiye sahip olmalidir. Iç Hava Kalitesi, test ve hava ve su sistemlerinin dengeleme bilgi de önemlidir. O hem izleme ve sistem yönetiminde sistem çalismasini, hem de iyi sözlü ve yazili iletisim becerileri analiz deneyime sahip olmalidir.