nasil doktorlar yardim yok

Doktorlar onlar genel ve aile hekimligi, dahiliye ve genel pediatri primer bakim alanlarinda her ne zaman d için ellerinden geleni söyleniyor. Doktorlar grubu tibbi uygulamalar, klinik veya saglik aglarinin maasli çalisanlar olma yolunda daha fazla egilimli olan. Bu pek çok çalisma süphesiz alir ama yine de ödeme bir çok sey var. Toplum doktorlar olmadan duramaz. Doktorlar daha iyi Hasta oldugunuz zaman yardimci olacaktir. Tani doktor isin bir parçasidir. Diyet, hijyen ve koruyucu saglik bakimi ile ilgili bilgiler verilmistir. M.D. veya Doktor Tip ve D.Ö. veya Kemik Hastaliklari Tip Doktor doktorlarin iki tipi vardir. Vücudun kas-iskelet sistemi, koruyucu hekimlik ve bütüncül hasta bakimi D.O ‘s tarafindan çok daha fazla önem verilmistir. M.D.s ve D.O.s baska ortak bir sey var. Genel ve aile hekimligi, genel dahiliye, ya da genel pediatri pratik MD çogu ne oldugunu. Birinci basamak hekimleri tekrar tekrar ayni hasta görmek.

Vücut organlari bizim düsündügümüzden daha fazla önemlidir ve genel dahiliye uygulayicilari vücut organlari daha çok önem vermek bu yüzden. Aslinda genel çocuk doktorlari sadece çocuk sagligi bakimi ile ilgili olmasidir. Bu doktorlar bazen kadin hastaliklari ve dogum, kardiyoloji, psikiyatri, veya cerrahi gibi uzman doktorlar gitmek t hastalarin söylemeniz nadir degildir. Genel doktor D.O.s bir yeri vardir.

Hekimlerin çogu bir sürü is var ve bu nedenle ancak her zaman var. Doktorlar hizmet az 60 saat her hafta koymak degil. Ileri geri kendi ev ve hastane arasinda sirasinda sik sik olmalidir. Onlar giderek gruplar veya saglik kuruluslari katilarak baslamistir kendilerine daha fazla zaman saglamak.

Doktorlarin Takimlar kolayca hasta bakimi yardimci olabilir. Bu yalniz uygulayicilari olarak çalisiyor gibi Bagimsizlik olarak telaffuz edilmez. Telefon üzerinden birçok hasta ‘endiseleri ile çagri anlasma, ve Doktorlar hastanelere acil ziyaretleri yapabilir.

Doktorlar ilk etapta biri olmak için çok çalismam gerekiyor. Bir ögrenci seçilen uzmanlik bagli olarak, staj ve ikamet 8 yil lisans okulu, tip fakültesi 4 yil ve 3 dört yil bitirmek zorundadir. Bazi üniversitelerde lisans ve tip fakültesi için sadece 6 yil yerine 8 alan bir program ile geldi

Fizik, biyoloji, matematik, Ingilizce ve inorganik ve organik kimya çalismalarin lisans alanlardir. Ögrenciler ayrica beseri kurslari ve sosyal bilimler alir. Yerel hastane veya klinikler aslinda ögrenciler gönüllü var.