nasil is görüsmesi geçmek için

Görüsmeci ile “Connect”

Ben düzenli bir görüsme tutanaklari ilk çift bir adayin uygunlugu üzerine fikrimi makyaj kadar. Ilk izlenim kesinlikle çok önemlidir, bu nedenle birkaç temel mükemmel için zaman ayirin. Temiz ve düzenli, uygun giyinmis, zamaninda gelmesi. Sonraki zaman kibarca selamliyorum olarak göz temasi yapmak için görüsmeci toplanti ilk, bir firma (ama kirma ya da zayif degil) el sikisma ile, sicak gülümseme. Sinir hissetmek Tamam, ama yaptin hazirlandiktan sonra emin olmalidir. Görüsmeci sirket için çalisan diger insanlarin bu eslesen bir genel görünüme sahip, samimi, güven ariyor. Bu gibi temel bu çogu zaman gözden kaçan görünebilir.

Göz temasi

Pozitif göz temasi yapmak takip etmek en iyi is görüsmesi stratejilerden biridir. Göz temasi sözsüz iletisim en güçlü biçimlerinden biridir. Kisinin nitelikleri ve kisilik göz temasi dayali sadece tespit edilebilir. Dogrudan göz temasi yapma güven ve benlik saygisi yüksek iletisim, iki temel nitelikleri isverenler adaylar arayin. Bu nedenle, ilk görüsmeyi karsilamak ve el sallamak ne zaman göz temasi yapmak çok önemlidir. Ve görüsme sirasinda, bu dinlemek gibi ayni zamanda göz temasi yapmak önemlidir, konusmak degil sadece, ama. Sadece bu is görüsmesi strateji büyük bir röportajda basari sansinizi yardimci olacaktir yapiyor.

Beden dili

Göz temasi hakkinda birimleri biliyor gibi, vücut dili yapar. Uygun beden dili güven ve benlik saygisi yüksek tasir. Görüsme sirasinda, seyler gögüs ile düz oturup gibi ve yüzünüzde hos bir tavir tutmak güven proje olacaktir. Görüsmeci bunun farkinda olacak, ve onun / zihninde öne yardimci olacaktir.

Rahatlayin ve kendiniz olun

Birçok aday yaptiginiz bir yaygin hata kendileri olmak degildir. Bazilari belli bir kalip uygun ve buna göre hareket etmek gerektigini hissediyorum. Sizin “gerçek” kisiligini söz konusu oldugunda bu sadece sonunda her iki taraf zarar sona erecek. Bunu bir röportaj sirasinda samimiyetsizlik tespit etmek ne kadar kolay sasiracaksiniz. Bu nedenle, profesyonel olmak önemlidir, ama ayni zamanda gerçek özünü korumak. Bunu yaptiginizda, sizin samimiyet ve özgünlük görüsmeci tarafindan yakalandi olacak. Bu uygulamanin en iyi is görüsmesi stratejilerden biridir ve basari belirlenmesinde uzun bir yol kat edecektir.

Için gerçek örnek kullanin …

Bu becerilerini tartisirken gelince yeteneklerinizi göstermek, birçok aday “söylüyorum” yerine bir hata yapmak “gösteren.” En iyi is görüsmesi stratejilerden biri görüsmeci için becerilerini göstermek için somut örnekler kullanmaktir. Örnegin, beceri ise bir basariyla görüsmeci için bir resim boya yardimci olacaktir nasil bir örnek saglayan, ayni anda birden fazla görevi isleyen. Ayrica görüsme bittikten sonra “üzerinde tutmak” için görüsmeci bir sey verir, ve ona yardimci olur / bu karar zamani geldiginde onu hatirliyorum.

Sizi takip hayati

Bu, ev (veya kesinlikle görüsme 48 saat içinde) olsun böylece görüsmeci bellek kalmak için her firsati, almak çok önemli, bir kibar ve nazik tesekkür notu göndermek için sorun almak. Bu gün, bir e-posta iyi, ama geleneksel bir el yazisi karti gönderilir. Hangi yöntemi, bu görüsmeden sonra hemen yapmak. Ideal yazisma görüsmeden sonra ertesi gün gönderilmelidir. Birçok ise kararlar bu gün hizli bir sekilde yapilmis, bu nedenle zamaninda çok önemlidir vardir. Demek kalir Bütün bu stratejileri ile ihtiyaç duyacagi, sizin is arama sans çok iyi degil dilemek oldugunu.