nasil olmayan bir satis röportajda kullanmak için 30-60-90 günlük is plani olusturmak için

Olmayan satis isleri için 30-60-90 günlük plani kullanabilir miyim? Tabii ki – bu pazarlama, proje yönetimi, teknik destek, ve digerleri için çalisiyor. Örnegin, Pazarlama Iletisimi bir is için giden bir aday bir çagri var. O 30-60-90 günlük sablon vardi, ama istedigi gibi olmayan bir satis isi için bir belgeye tercüme yardima ihtiyaci vardi. Birlikte beyin firtinasi birkaç dakika geçirdim ve bazi fikirler ve ben de sizinle paylasmak istedim bu yeni yönleri ile geldi.

Öncelikle, her is elde etmek için var hedefleri oldugunu unutmayin. Onlar ilk 30-60-90 gün (hatta ilk 180 veya 360 gün olarak) tüm ulasilabilir degil, hatta gerçekten uzun vadeli hedefi ile, ihtiyaci ne yikmak çesit olmalidir ve kesinlikle bunlardan en azindan bazi ilk 30-60-90 gün içinde dikkat alinabilir zaman, yapilabilir. Yani, örnegin: Eger Pazarlama Iletisimi olan ve 9 ay tam bir ürün lansmani için bina gerekiyordu eger, ilk 30-60-90 yapilmasi gereken disari siralanabilir bazi seyler vardir – gün basari ve refah yolunda kendinizi ayarlamak için. Bu satis hedefleri yerine kullanacagi hedeflerdir.

Iletisim ayni tip isler birçok türde olur – sadece ille müsterileri ile. Bunun yerine dis müsteriler (satis gibi) ile toplanti, daha fazla iç toplantilar olabilir, ya da dis saticilari ile toplanti olabilir. Bir etkinlik koordinatörü iseniz Örnegin, sen sitelerinde gitmek zorunda gidiyoruz, istek ve yorum teklifleri, belki de satis personeli olan paylasmak, ve ne zaman yapilmasi gereken ne için bir plani var.

Egitim, saha ziyaretleri, ya da ögrenme sirketi sistemleri: hedefleri için diger olasiliklar sizin için 30-60-90 günlük planina dahil etmek. Sizin için görüsme ne olursa olsun is için 30-60-90 günlük plani terzi için birçok yol vardir. Eger röportajda kendi soru sormak zaman ortalama aday daha fazla bilgi ile baslamak gerekir çünkü Ayrica, birlikte bir koymak için is hakkinda yeterli ögrenme, sizin için yararli olacaktir.

Akilda tutulmasi gereken nokta: 30-60-90 günlük plani olusturma girisimi, hazirlama, yazili iletisim becerileri ve ödevini yapmis bu isi yeterince ilgi oldugunuzu gösterir. Bu her zaman yöneticileri ise etkileyici.