ne kadar ben bir hemsire yardimcisi olarak kazanabilirsiniz

Hemsirelik Yardimcilari bizim tip merkezine personel degerli bir parçasidir. Onlar seviyesi diger birçok personel hastalara sürekli bakim sunmak için zaman yok. Bunlar beslenme ve giyinme, banyo temel ihtiyaçlarini egilimindedir. Ayrica hasta ve ailesine duygusal destek saglar. Hemsirelik Yardimcilari tibbi ekipman kurma ve X-isinlari ve cerrahi için alinacak hastalarin hazirlaniyor dahil olmak üzere çesitli görevleri ile bir dakika sürede diger saglik personeli yardimci olmasi beklenmektedir.

Hemsirelik Yardimcisi alanina giren çogu insan ödeme için yapmayin. Onlar ihtiyaç hem de tip alaninda çalismak için bir arzu baskalarina yardim için bir arzu disari yapmak. Saglik tesisleri giris seviyesi bir pozisyon olarak Hemsirelik Yardimcisi rütbe yana, özellikle baskalarina, hemsireler ile karsilastirildiginda çok düsük ödeme. Bu kizgin, üzgün ve hesaba katilmayan duygu bazi Hemsirelik Yardimcilari yol açabilir.

ABD’de bir Hemsirelik Yardimcisi için ortalama beklenen maas 24.383 $ oldugunu. Ortalama olarak, bu ayda yaklasik 2000 $ ‘dir. Bu miktar deneyim ve is yeri göre degisir. Gördügünüz gibi, bu asgari ücret ve genellikle bu alanda çalisanlarin saglik sigortasi ve emeklilik planlari güvenli edebiliyoruz daha fazla ödeme yok.

Ancak, 43.333 $ bir Lisansli Pratik Hemsire, medyan maas bu karsilastirmak zaman, büyük bir farkli görebilirsiniz. Bu Lisansli Pratik Hemsire pozisyonu daha fazla sorumluluk tutar ve de daha fazla egitim ve egitim gerektirir anlasilmaktadir iken bazi Hemsirelik Yardimcilari yeterince kazanç olmadigini hissediyorum, neden biz de görebilirsiniz. Bu daha iyi bir Hemsirelik Yardimcisi ödenir olmasi da yaygindir, hepsi hastalara kaliteli hizmet sunan almak daha gurur.

Birçok saglik kuruluslarinda bu anlamak ve Hemsirelik Yardimcilari içerik tutmak için çok çalisiyoruz. Onlar is performansi hem de süre için onlar gibi yükseltir vermeye çalisin. Onlar Hemsirelik Yardimcilari Hemsirelik personel genel dengesi için hayati oldugunu anliyoruz. Ayrica kalifiye eleman bulma sürekli yeni personel görüsme ve egitmek zorunda kalmadan yeterince zor oldugunu biliyoruz. Hemsirelik Yardimcisi isler bol oldugu için, daha iyi ödeme sunan diger tesislere onlarin iyi çalisanlari kaybedebilir.

Ödeme farki nedeniyle, bazi kisilerin bir lisans programi dogrudan okula gitmek ve hep birlikte Hemsirelik Yardimcisi sertifika programi atlamak için seçin. Tip mesleginin kapisinda kolaylastirmak için isteyenler ve okulda ise gelir ihtiyaci olanlar için, Hemsirelik Yardimcisi Program hala bir gelir olan ve tip alaninda bir ögrenme ortaminda olmasi açisindan onlar için çok degerlidir.

Ödeme ölçek fark genellikle Hemsirelik Yardimcilari ve Hemsirelik personeli arasinda ortaya çikan sorunlari neden olabilir. Bir tarafta, onlar bir derece var ve belirli görevler katilmak zorunda olmamalidir personel duygu Hemsirelik var. Digerleri sadece zaman koltuk bunalmis ve bu nedenle Hemsirelik Yardimcilari bundan ayri islerini ellerinde tutmak. Diger tarafta görevlerini zordur ve Hemsirelik personel gibi neredeyse kadar para ödendi degildir hissediyorum Yardimcilari Hemsirelik var. Bu onlara Hemsirelik personeline karsi kizginlik duygulari gelismekte yol açabilir. Bu yönetim Hemsirelik personel ve Hemsirelik Yardimcilari hem etkilesim ve birbirlerini takdir yardimci olmak için önemlidir, söyleniyor.

Bu ödeme farki görmek hem de hasta ile daha gelismeler alanlarda katilmak isteyen bir Lisansli Uygulama Hemsire, Kayitli Hemsire veya tip alaninda baska bir belirtilen alani olarak bir derece kazanmak için egitim geri kursun birçok Hemsirelik Yardimcilari vardir.

Saglik tesisleri ve hükümet saglik personeli kisa oldugunda, hastalarin en aci olanlar oldugunu kabul ediyorsunuz. Bu Hemsirelik Yardimcisi alaninda farkli degildir. Bu pozisyon dolu degilseniz, hastalarin tüm ihtiyaçlarini günlük bir araya geldi alamayabilirsiniz. Örnegin, bazi bakim evleri tek nedeni kisa personel sorunlari her geçen gün hasta banyo.

Hükümet Hemsirelik Yardimcilari için ödeme oranini artirmak için finansman bulmak için çalisiyor. Ancak, onlar tek sorun degil ödeme hissediyorum. Bu saglik tesisleri Hemsirelik Yardimcilari daha fazla saygi, takdir ve onlarin sert is için tanima gösteren baslamak gerekir inaniliyor. Bu meslek çok da deger hissediyorum daha ödemek çalisma kosullari, degerli altinda olma duygularini ve düsük talep için ne oranlari en yüksek dönüs birine sahiptir. Sonuç, Hemsirelik Yardimcilari için ödeme ölçek bölümünde yükünü duygu saglik kurulusu hasta oldugunu.