Neden peyzaj tasarimcisi 5 nedenleri ideal bir kariyer

Peyzaj tasarimcisi is piyasasinda çok yeni bir meslektir. Bu alan sürekli büyümektedir ve tutku ve bahçe ve dis mekan tasarim yaraticilik var bu insanlar için ideal bir kariyer. Bu meslegi seçmek için gerçekten faydali olup olmadigini görelim sizin yasam boyu kariyer olarak.

· Tarihi manzara ve kültürel kaynaklarin güçlü bir ilgi var insanlar için, peyzaj mimarligi onlar için dogru bir alandir. Bu alanda kendilerini içeren, onlar, analiz planlama ve farkli dogal sit tasarlama görevi alacak.

· Gerçekten peyzaj tasarimcilari olmak için bir gurur kaynagidir. Bu mimarlar yerlesim alanlari, çocuk oyun alanlari, alisveris merkezleri, golf sahalari, patikalar, üniversite kampüsleri, vb kamu sahiptir ve kendi tasarimlari takdir Onlar kendilerini gurur olmalidir tasarim sorumludur. Onlar da itibar kazanmak için sansi var.

Firsatlar ve mevcut ve gelecekteki piyasada projeleri genis bir yelpazede oldugu gibi bu tasarimcilar için · kariyer görünüm çok olumlu. Bu mimarlar gayrimenkul gelistirme sirketlerinden havaalanlari ve parklar insa belediyelere, kuruluslarin her türlü için çalisabilir.

Iyi tasarlanmis açik alanlar için talep de artiyor gibi · peyzaj mimarlari için talep yüksektir. Su anda, pazar yeri bu profesyonellerin eksikligidir.

· Genel olarak, peyzaj mimarlari yüksek gelir elde. Federal Hükümet bu profesyoneller için ortalama yillik maas USD 89.000 oldugunu.

Özetle, peyzaj tasarimi harika bir kariyer ve pek çok insan için bir rüya bir is olabilir.