ödeme hak yükseltmek almak için nasil en iyi ipuçlari

Gelmek gibi görünüyor asla zam bekliyorum …

“. Ben son 2 yil içinde bir kazanilmis degil” Bir arkadasim geçenlerde dogrudan bir neden yoktu çok geçmeden çünkü zam bekliyordum söyledi – hiç kimse bu sözde gelecek zam ona söylemisti, ve o yoktu Bir beklemek son birkaç ay içinde önemli bir sey yapmadi. O sadece bir orada onun tüm 2 yil içinde bir almamisti özellikle çünkü, gelecegini tahmin.

Ben görmek yolu, isveren insanlar daha fazla para vermek için siraya asla, çünkü ben her zaman bu tür düsünme hakkinda merak ediyorum. Eger özel bir nedenle zam vermek için patron için bekliyor iseniz, uzun bir süre bekliyor gidiyoruz. Bir zam zaman belirli bir süre için bir yerde çalistik çünkü ya da bir alan degil çünkü gelmiyor – yapmaniz bile, zam kazanmak zorunda ve, muhtemelen hala bunun için sormak gerekir.

Bir isveren mümkün oldugunca az ödemek için denemek için gidiyor bir sir degil. Ben ortalama bir sekilde bu anlamina gelmez – Ben sadece bu kadar basit, onlar var daha daha fazla ödemek için kendi yolumdan gidecek olmadigini söylüyorum. Bu özellikle henüz almadiginiz zam bekleyen o sizin için de geçerlidir. Bir düsünün – neden patronun ayni kesin isi yapmak için daha fazla para verecek? Onlar için ne olurdu? Eger zam hak ya da olsun, bir sapka damla gelmek için gitmiyor.

Isverenler bunlari size bir teklif için beklemeye devam yüzden eger, gerekmez para vermek isteyen degil, bir süre bekliyor olabilir. Eger zam hak düsünüyorsaniz, patronunuz sizin özel nedenleri bilmek ve verelim. Bu, verimlilik artti nerede, yeni çalisanlar egitim nasil hatta onlara para kaydedilebilir veya örnekler içerebilir.
Özel nedenleri saglanmasi da ücret artisi almak için anahtardir.
Herkesin daha ödeme ve büyük yararlar istiyor unutmayin. Bir ücret artisi sadece bir müzakere gibidir. Bir sey almak için karsiliginda bir sey vermek zorunda. Eger bir ödeme layik artirmak oldugunu isvereniniz kanitlayabilirim eger çalisan bir tane vermek olasiligi daha yüksektir. Son bir sey. Eger bir ücret artisi hak ve argüman destekleyecek kanit düsünüyorsaniz, bunun için sormak korkmayin.

Birçok insan sessizce oturup “, tekne sallanan” önlemek için bir sey söylemek ve bir ücret artisi sonunda kendi kendine olacagini zihniyet var. Bu sizin için olmasina izin vermeyin. Bu kadar olabildigince ödeme hak.