önemli is mektuplari olusturmak

Olasi müsteri ya da degerli müsterilerine yeni bir ürün veya hizmet duyuran yolu çeken zaman is mektuplari bir sirkette dizeleri olarak hizmet vermektedir. Olumlu sonuçlar veren önemli bir is mektubu olusturma hakkinda önemli ipuçlari vardir.

1. Harfi Özellestirme. Zaman mevcuttur, örgüt içinde belirli bir kisi için is mektubu ele emin olun. Hiçbir sey “” Sevgili Aday Müsteri “veya Sayin Müsteri daha amatör büyük diyor. Sizin okuyucu arastirma yaptik tanimak ve gerçekten kim aramak için zaman sürebilir izin verin.
2. Baslangiçta bir is mektubu en önemli parçasidir. Tüketicilerin gelen kutularini ve posta kutulari araciligiyla basit posta ile bogulmus. Mektup onlarin dikkatini çekmek ve mektubu okumak için onlari götürmek gerekir. Ve bu kolay bir is degildir. Sirket islemek veya bir kepçe ile hemsire onlari ki sorunu bilerek, ücretsiz bir mal veya hizmet sunarak is mektubu baslayan düsünün. Arastirmalar ayrica, potansiyel müsteriler gerçekten ihtiyaç ve istedikleri ile oynamaya baslamak ne bulmada yardimci olabilir.
3. Onlar üzerinde konusarak insanlar kapatmayin anlamina gelir Tutum,. Dostu ve ayni zamanda gayri kalin. Is mektuplari sirketin mevcut ve müsteriler için avantajlar ifade, gösterilen durdurmak için olusturulan akilli ve kaç önemli kelimeleri yönetebilirsiniz olmak. Sirket sadece satmak gerektigini unutmayin.
4. Orta bilgiler sirket nasil yardimci olabilecegini saglamak ve ne sinirlayici ile giris desteklemek gerekir.
5. Eylem plani ile Aramayi bitirmek. Nasil yakalanir istemciler sonraki seviyeye alabilir? Web sitesi adresi, kartvizit, cevap karti, siparis karti veya is mektupta irtibat numarasi ekleyin. Bu sekilde kolayca sorunsuz ile sirket irtibata geçebilirsiniz.
6. Dairesel. , Bir el ilani, is örnek veya brosür içeren müsteri ile tanima düzeyine sarta gerçekten sonuç verebilir. Ancak, çogu durumda tek basina is mektubu yeterli degildir.
7. Uzman yardimi ise zaman. Is mektuplari çesitli is sahipleri için korkutucu bir görev ve bu karar verebilirsiniz tek basina yapmak için bas agrisi ayakta degildir. Uzman yazma isletmelerin bir çok yatirim olasi dönüs dikkate ucuzdur hizmet bu tür sunuyoruz. Insanlar is mektubu yazma oturarak ve sasirtici gibi oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman rainmakers aramak zamani gelmistir.