online promosyon ile gelen baglantilar olusturmak için nasil

SEO Egitim Mumbai Seri: Web sitenizin anahtar kelime optimize edilmis Simdi, bu gelen baglantilari olusturmak için dogru zaman. Açik yani dogru SEO optimize anahtar kelimeler yerlestirerek sonra – Sayfa optimizasyonu, online promosyon ile gelen baglantilar kurmak bilir. Bu Kapali denir – Sayfa optimizasyon.

Kapali – Sayfa optimizasyonu sitenizin özellikle yüksek page rank sitelerden, daha gelen baglantilar olusturmak için tesvik anlamina gelir. Bu en önemli ve arama motoru siralamalarini artirmak için kanitlanmis etkili bir yoldur. Bu tutarli ve sürekli olarak seçtiginiz tüm gelen baglantilari ile katilimci olmak çok önemlidir.

Gelen baglantilari çesitlendirmek için farkli yollari:

1. Web sitenizin olaylari üzerine yazi yazmak, ve biyo baglanti geri web sitenize sahip. Gönderdiginiz makale ilgili ve web özgü olmalidir. Bu ziyade sadece sadece 100 web dizinleri sitelerine göndererek farkli makaleler, bloglar, basin bültenleri, SSS, video, vb baglantilarinizi dagitmak için iyi bir uygulamadir.

2. Folkd, lezzetli vb, digg gibi farkli sosyal ag siteleri katilan Baslat

3. Basin bültenleri ile yeni içerik Publicize.

4. Uygun kategorisinde büyük dizinleri yer almak. Birçok ücretsiz ve ücretli dizinleri vardir:
o www.dmoz.org
o www.business.com
o www.botw.org
www.dir.yahoo.com o

5. Sanayi ile ilgili siteler yer almak. Sanayi siteleri ve tartisma forumlari baglantilari alin. Farkli makaleler, basin katilan – açiklamasi, forumlar, bloglar sitesi vb çok önemlidir.

6. Yeni tartisma konulari yayinlayarak yorum ve forumlarda açisindan farkli web günlügü web sitelerinde katilan da baglanti geri izlemek için çok iyi bir yoldur.

7. Aninda ödeme kurtulmak için en ünlü sosyal medya sitelerine baglantilar ekleyin. Twitter içerik baglantilar göndererek tutarli olun, Facebook, Linkedin, vb Stumble Upon

8. Ayni zamanda birkaç 2-3 baglantilari bir ay almak için iyi. Org,. Edu,. Net vb ve ayni zamanda ticaret Odalarindan. Bu sistem, en güçlü baglantilari vardir.

9. Sizin Sektördeki diger ve döviz baglantilari ile “high-end” link degisimi ve ortak kullanin. Bu karsilikli baglanti kurma denir. Her zaman ziyade dogrudan link degisimi için gidiyor “Üç yönlü baglanti kurma” için gitmek iyidir. Döviz baglantilari herhangi bir webmaster zaman içinde zor oluyor etkilemek için çünkü zaman alicidir. Hiçbir webmaster ücretsiz sizinle link degisimi olacak, onlar her zaman baglantilari en uygun olan seçin. Eger etki büyük silah ile link degisimi eger, onu daha da güçlü hale gelir.

Içerik gelistirme, teslim, tutarli olmak ve bloglar, forumlar, vs katilan sitenize link geri yaratmanin en maliyet etkin yollarindan biridir ve bu nedenle çesitli arama motorlarinda siralamanizi artirmak.