oto tamir için temel öneriler bir çift

Ölüm ve vergiler gibi, oto tamir sorunlari hayatinda ortaya çikacak. Ne yazik ki, bir çok kez aracinizin hasta oluyor sey bazi maas geri ayarlayabilirsiniz. Ama üstün haber kesinlikle yoktur. Eger pahali bir mekanik müdahalesi talep olmayan bazi otomobille ilgili sorunlari bulabilirsiniz. Kendi oto tamir yapabilir zaman, sadece kazanan sonunda. Bu bir zemin olarak ile, en kendinizi üstesinden gelebilirsiniz bazi onarimlar bir göz atalim.

Yakit pompasinin rolü bellidir. Bu aracinizin motor yakit beslenir. O gittiginde, bir çok 1. reaksiyon bir tamirci kendi araç çalistirmak olacaktir. Yine de bu gerçekten yapabilecegi bir islemdir. Bu marka ve model gibi geçerli yönde bir dizi için dogru yedek parça ellerini alma meselesidir.

Eger yasam sürmek için konum düzgün fren kalmadan. Sizin fren hatlari kirilgan olmaya aday varsa, o zaman bunlarin yerine gerekir. Bu, kendiniz basa bir seydir. Bazi anahtari, fren hidroligi, ve tabii ki yeni fren hatlari gerekir olacak.

Frenler bahsetmisken, size sadece degil, kaporta, gerçeklestirebileceginiz iki çok daha fazla onarim bulabilirsiniz, yani, diskleri ve balatalari yerine. Eger çarpik diskleri varsa bunu biliyor olabilir. Eger fren uyguladiginizda, komsulari kapak için çalisan olacak bir ispiyon tetiklemek için gidiyor. En iyi araçlari, yedek parça ve yönleri ile gerekirse o kötü diskleri ve balatalari disari degistirmek ve kendinizi gelir bir yigin tasarruf edebiliyoruz.

Bir do-it-yourself tamir kazanan olmak için bir yöntem sizdiran yakit tanki degistirmektir. Bu onarim baslamadan zaman, ön planda güvenlik tutmak isteyen olabilir. Benzin son derece yanici, bu nedenle dikkatli devam ve genellikle yakin bir yangin söndürücü korumak.

Eger gerçekten yukaridaki onarim herhangi biri elbette bir mekanik hizmetleri mesgul, çok zaman alici ya da konfor seviyesi disindadir hissediyorum. Ama sadece zaman asiri miktarda almak ne de otomotiv uzmanlik gerekmez yapabileceginiz bazi küçük onarim bulacaksiniz. Bu yerine Yanan sigortalar disari takas ve yeni cam silecekleri yükleme, far ampulleri yanmis içerir.

Kendi onarim yaparak alirim 1 konu tasarruf dolar asar. Bu basari duygusudur. Gerçekten yardima disinda kalmadan bir ikilem çözmüs eger gerçekten hissediyorum tatmin duygusu için söylenecek bir sey yok.