özel otomobil döseme – gösterge paneli yedek dikkate üç nedeni

Aracinizin gösterge paneli yerine sahip genellikle tek basina yapilmaz bir orta büyük özel otomobil döseme projesidir. Çogu zaman, bu içine yuvarlandi ve tamamen aracin iç mekan yeniden tanimlamak için daha büyük bir çabanin parçasi olur. Orada aracinizin gösterge paneli yerine sahibi olmak için üç temel nedeni vardir ve asagida, kisaca onlari ele alacagiz:

1 – Eger baska bir is aracinizin iç görünümünü degistirmek devam eden bir ya da daha büyük çabalarinin bir parçasi olarak yapmis planliyorsaniz, bu pano bir öncelik yerine yapmak mantikli. Gözlerini yolda degil, tüm sonra, sürücü koltuguna oldugunuzda, onlar çizgi üzerinde olasidir. Bu deri koltuklar ve tire gelismistir çatlaklar düzeltmek isteyen, ya da çizgi yerine, tutarli bir “görünüm ve his” tutmak araç boyunca, daha sonra kapi panelleri zarar tamir ve gibi basit seyler içerebilir. Ayrica kendinizi yeniden hali araca karar verirseniz çizgi disari degistirmek ve kendinizi yeni bir renk düzeni dogru gravitating bulmak isteyen bulabilirsiniz.

2 – Bir klasik araba geri ve nane, veya yakin nane durumuna geri istiyorsaniz iseniz, neredeyse kesinlikle bir uzman hizmetlerini gerekir. Bu oldukça ilgili is, ve ben bir bozulmamis çizgi vardi bir klasik otomobil (zaten restore edilmis olanlar disinda) hiç görmedim. Bu kategori muhtemelen bir çizgi restore için tercih tüm millet yarisini olusturur. Bir hobisi restorasyon veya meraklisi, ya da yaklasik bir zaman geçirdim varsa, bu millet en küçük detay üzerinde ne kadar harika takintili iyi biliyoruz ve bozulmamis durumda daha az olan bir çizgi gibi bir sey sadece bagirarak olan bir sorundur ele alinmasi!

3 – Eger ev birine tasarlanmamis bir araç için bir CD çalar ekleyerek karsilamak için pano bir yeniden gerektiren aracinizin bazi degisiklikler (örnegin, yaptiysaniz bu degisiklik karsilamak için konsolun çizgi / yeniden yapilanma parçalarin degistirilmesi gerekiyor olabilir . sahibine karar verir ben de eski araçlarda radikal çizgi makeovers gördüm, bir ön-AC dönemde araç bir klima yükleyin, söylüyorlar. Bu bir otomatik restoratör yalakalik yapmak olsa bile, etkisi araç modernize olabilir iç stil sadece sinirli görsel etki ile.

Bir pano yerine önemsiz bir görev degildir, ve çok daha fazlasi bir assolist yerine, diyelim ki, daha dahil oldugunu unutmayin. Buna ragmen, böyle bir proje genellikle oldukça makul fiyatli ve özellikle daha büyük bir genel çabalarinin bir parçasi olarak, yapmaya kesinlikle deger.

Bu, tabii ki, iyi bir özel oto iç uzmani sizin için yapabileceginiz hizmetler çok sayida ama biridir.