Patronun bir saygi kazanmak için nasil

Patronun / üstün her zaman bir toplantiya çagirabilir. Toplantida, patron planlarini ya da projeler hakkinda bilgi olabilir. Eger sadece basit bir basit bir cevap, (örnegin, evet veya hayir) saglarsaniz bir saygi ve ondan güven kazanmak için yeterli degildir. Sahsen kabul ya da onunla ayni fikirde olmadigini, yine de kendi nedenlerle yedeklemek gerektigini düsünüyorum.

Bu konuda kabul ederseniz onunla ayni fikirde neden o zaman sadece söyle. Onun daha önce söyledigim ne kabul yoksa Ancak, o zaman da nedenleri hakkinda ona ve dogru oldugunu kanitlamak için denemek zorunda. Patronun kendi fikirlerine göre planini uygulamak için israr etmesi durumunda Bundan sonra, o zaman baska seçenegimiz yok ama kabul etmek. Eger görünümü ona uyumlu degildir bile onun talimatlari uymak zorundadir. Karsi gelmek ya da zaten hala patron oldugu için, çok fazla onu protesto etme. Bu gösterileri kendi görüsler var, size potansiyel sonuçlari tahmin ve her zaman ayni zamanda onun emirlerine itaat edebiliyoruz çünkü onunla ayni fikirde veya katilmiyorum geride nedenleri hakkinda onu söylüyorum, önemlidir. Sonuç olarak, patronunuz size güvenilir ve güvenilir bir kisi oldugunu düsünürler. Ondan bir saygi kazanacagim.

Yalnizca üstün bir Evet cevap vermek ve tüm talimatlari takip ederseniz Öte yandan,, o zaman bunun sonuçlarinin düsünmeden körü körüne talimatlari takip edecegini düsünebilirsiniz. Böylece isinizi daha iyi performans mümkün olmayabilir.