Patronun daha fazla bir arkadas olmanin bir promosyon sansinizi artirmaya yardimci olur nasil

Eger patron ile dostça, bu tanitim sansinizi artirmak mi? Evet. Her zaman patron ile iyi iliskiler için iyi bir fikirdir. Size daha iyi görevleri vermek için onlari ikna edecek ve bazi esneklik verecek. Eger bir günde gelemedi ise, patronunuz, onlarla birlikte alamazsaniz, geçerli bir neden isteyecektir ve daha sonra bu kadar çok gün özledim çünkü ekstra is yapmak ya da zor bir zaman vermek için bekliyoruz. Bu, isveren ile iyi iliskiler ise ne olacagini tam tersidir. Onlar seni ve güvenilir bir çalisani oldugunu pek çok gün yapmayiz söyleyebilirim. Ayrica ifade gerçekten yok bile “Anliyorum”, ama sen gerçekten sadece isten üfleme olmadigini bilecek kadar da kisiligi hakkinda bilemez kullanabilirsiniz. Gitmek bir çocugun spor olayi var, ama onlar Güvenebileceginiz biliyorum çünkü o gün ise gelmeyebilir ve daha dogrudan bir isçi daha bir arkadas gibi davranin.

Isveren ile iyi iliskiler için bir diger nedeni kisilik hakkinda daha fazla bilgi ve promosyon alir biri olarak tespit etmek mümkün olacaktir. Onlar zor basarisiz olmadan her gün çalisma ve ise gelir birini ariyor olacak. Evet, sadece gün kapali sürdü, ama umursamiyorum. En kisa sürede onlar hemen düsündügünüz yeni bir konuma yerine getirmek için gereken kimlik bilgileri duymak gibi, “Hey, ben, sadece kisi var” ve o kisi hiç süphesiz olacaktir.

Patronun ile iyi iliskiler olmak bir promosyon yardimci olur bu son bir yolu, sizin için daha emanet olmasidir. Bir arkadas iseniz, size güvenmek ve is için kendi endiseleri hakkinda ve kisisel yasamlarinda hakkinda bilgi ve bu is için diger nitelikli insanlar var ne zaman birisi için kapak eger onlar bile isteyebilir mümkün olacak. Onlar is yapmak için güven ve bu memnun olmalidir.

Bu, söyleyerek olabilir “Ama bu fazladan is yapmak zorunda anlamina gelmez?” Evet! Alanina olmasidir. Patronun size daha fazla is verecektir. Onlar küçümseyici hatta kindar olmayan, ancak onlar bunu yapabilirler biliyorum ve size t isyerinde yukari tasimak için gerekenlere sahip oldugunu onlara ispat edecektir. Ve bu tüm onlarin diger çalisanlar daha onlari daha yakin ve onlar yüzünden daha fazla güven olmasindan kaynaklanmaktadir. Özetle, patronunuz ile dostça sartlarda kalarak, size, is yerinde daha fazla esneklik izin onlar yapmak “güven” ve sadece yilbasi arifesinde takil bir kisi daha almak zor görevler verilmistir.