Polis polis CCTV güvenlik kameralari

iki çarpisan taraf

Kamu ortak kullanim alanlarinda CCTV güvenlik kameralari varligi suç islenmesinin önlenmesi ve suçlularin yakalanmasi için çalisan polis gönderme amaçli oldugu söylendi. Az etkisi bu güvenlik kameralari polis ve hatali memurlari hakkinda sikayette dosyalama zaman polis vahseti kaniti olarak bu kayitlari kullanma imkani üzerinde olurdu vardir düsünülüyordu.

Polis CCTV güvenlik kameralari iki manzaralidir. Bir kamp sarhos, küçük suçlular ve kisir gangsterler handcuffing zaman profesyonel davranis tesvik yararli araçlar gördügü. Bu kitaba göre tutuklamalar yapmak için basarisiz oldu, çünkü bu bazi subay ve birçok islerini askiya alindi ??aleyhine sikayet kaynaklanmistir.

Öte yandan, diger kamp onlar kamera ve akilda tutuklamalar yapma ABC’si tasimalidir çünkü bu cihazlarin onlari yavaslatmak savunuyor. Bunlar gruplar durmak asla ya da patronlari rant ve hayran olur, onlar bir tutuklama yaparken manyaklar gibi davraniyor CCTV güvenlik kameralari tarafindan yakalanmis olmamalidir. Tüm söyledi, onlar kamera olma fikri zevk yok. Yani yaramaz çocuklar gibi, onlar bu uzak durun.

oldugu gibi bantlar bunu söylüyorsun?

Bir asma yetkilisine göre, bantlar farkli bir hikaye anlatmak. Video kayitlari, örnegin herhangi bir ses ile, alay eden kaydedemezsiniz ve kötü niyetli küfürler belasi gelen çünkü bazi eylemler polis siddeti olarak yanlis olabilir.

Kavga sirasinda, süpheli tutuklama memuru normalden daha fazla güç kullanmak isteyen kaçmak için mücadele eder. Mahkemede, ne görülür dizlerinin üzerinde süphelinin dayak oldugunu, darbeler veya bu darbelerin siddeti sayisi bir polis kariyer berbat edebilir. Bant sadece hikaye degil olaylarin zincirin bir kismini söyledim çünkü bu olur.

Eylemleri bant oldugu için, polis memurlari sürekli sag olarak görev yaparken matkap yapmak ve kötü niyetli sikayetler kendilerini korumak için hatirlatilir. Polis faaliyetleri dogru baglam alinir emin olmak için, bu donatimlari CCTV güvenlik kameralari monitörlerde bir göz tutmak için zorunlu bulunmaktadir.

CCTV güvenlik kameralari olmak için bile bir suç pesinde sicaginda yerel yasalara ve politikalarina göre, dogru seyler yapiyor ya da saldirgan bir imansiz bastirmak anlamina gelir. Onlar dogru seyler yapamiyorsaniz, en azindan onlar askiya alinmasi veya is sonlandirma dogru seyler yapiyor ya da risk oldugunu görünmelidir. En çok etkilenen yine deneyimli polis memurlarinin anlayisli kazanmak zorunda yeni askerler vardir.

Hala En Iyi için

Polis ve kamu – CCTV güvenlik kameralari her iki taraf için koruma saglar. Tutuklandi süpheli kendisine karsi yöneltilen suçlamalari çürütmek için bir kopyasi olabilir bir suç ya da bir polis memurunun suçsuzlugunu kanitlamak için kasedin bir kopyasini talep edebilirsiniz; insanlarin ortak kullanim alanlarinda güvenlik kameralari oldugunu emin hissediyorum.

CCTV güvenlik kameralari polis gücü kökünden sarsti. Rogue ya da beceriksiz memurlari herhangi bir kötü niyetli davranis veya kamera yakaladi yanlis tutuklama prosedürleri kuvvet çikarilmayi için zemin olabilir uyarilir. Söyle ki bu kameralar polis polis.