potansiyel bir is kaybi hazirlanmak için nasil

Eger is hakkinda yaklasan kiyamet bu hislerime oldugunda ne yaparsiniz? Duvara yazi mi? Hakkinda isten veya ates olmak mi? Sirket altinda gidiyor? Ya da artik bir is oldugu mavi çikip gidiyor. Bu duygu varsa o zaman simdi darbe yumusatmak için harekete geçmek zamani gelmistir. Sen sirayla isleri almak için bugün baslamak gerekir. Balta düserse size arkadaslari çok daha iyi bir konumda olacaktir. Bu adimlari izleyin ve hiçbir sey olmuyor eger hala su anda daha çok daha iyi olacaktir.

Öncelikle, güncel özgeçmisinizi kadar? Eger birkaç yil içinde güncellenmis varsa, simdi tam zamani. Sizin için bunu yapmak için profesyonel bir ise düsünebilirsiniz. Eger ileriye en iyi ayak koymak gerekir. Sen issiz sonra önce veya hemen disari göndermeye baslamak mümkün olmak istiyorum. Yeni bir is ararken tek basina tam zamanli bir is olabilir. Eger is becerilerini güncellenmesi gerekiyor mu? Hala çalisirken, birkaç ders alan ve becerilerini güncellemek veya yeni bir kariyer için egitim baslamak için iyi bir zaman olabilir. Daha sonra size yerlestirebilirsiniz böylece simdi geçici bir ajansi ile kaydolmak için isteyebilirsiniz. Onlar da ödeme geçici kurumlar Avantajlari, onlar sizin için bir is bulmak, baskalarinin onlarca ile bir pozisyon için rekabet olmayacak ve genellikle hemen baslayabilirsiniz.

Ag baslayin. Herhangi bir is firsatlarini biliyorum olmadigini biliyor herkes isteyin. Henüz isini kaybetmis degil, onlari isten olabilir ve yeni bir is ariyor olacak açiklamak. Belki de onlarin sirket içinde bir kisi adi verebilir. Size dikkat edilmesi gereken istediginiz gelecekte herhangi bir açikliklar varsa onlari bildirerek için özgeçmisinizi göndermek için biri. Simdi islemini baslatin. Bu ne bildiginizi degil, biliyorsun kim oldugunu.

Amaciyla mali ev almak. Bu her zaman kolay yapilir daha söyledi oldugunu. Eger çogu insan gibi iseniz zaten maas için maas yasiyor olabilecegi ve ekstra bir sey yok. Eger issiz kalirsaniz size basarmak mümkün oldugu kadar nakit paraya ihtiyacimiz var. Çogu uzman yasam ihtiyaçlarini karsilamak için 3-6 ay nakit tavsiye ederiz. Eger 8 ay veya bir yil için bir is bulamazsa ne? Tüm nakit rezerv ya da nakit kaynaklari toplamak. Sana ihtiyaci karsilamak için mümkün oldugu kadar saklamak.

Eger isten varsa, ertesi gün sizin için hak kazanabilirsiniz issizlik ödenegi için herhangi bir evrak doldurarak baslamalidir.

Bu asacaktir, sadece zaman alacak. Bu önemli adimlar bugün alarak baslayin ve çok daha iyi bir yarin için hazirlikli olacaktir.